reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Nie zdecydowałam się jeszcze.. Muszę mieć czas żeby jednak osobiście porozmawiać z dyrekcją. Jestem w takiej sytuacji że umowa kończy mi się w sierpniu a chciałabym wiedzieć co dalej.. [emoji848]Odkąd siedzę w domu to L4 stało się sprawą drugorzędną [emoji6]
Super, gratuluję!!! [emoji3590]
A jak z L4, wzięłaś?
 
reklama
Nie zdecydowałam się jeszcze.. Muszę mieć czas żeby jednak osobiście porozmawiać z dyrekcją. Jestem w takiej sytuacji że umowa kończy mi się w sierpniu a chciałabym wiedzieć co dalej.. [emoji848]Odkąd siedzę w domu to L4 stało się sprawą drugorzędną [emoji6]
Ja 1 kwietnia mam kontrolną wizyte, oby serduszko już było. Z umową to troche lepiej jestem, bo kończy mi sie w lutym 2021 a termin na listopad wychodzi jakoś może połowa pod koniec dokładnie jeszcze nie wiem. W twoim przypadku chyba też wolałabym osobiście z dyrekcją rozmawiać
 
Dziewczyny chce się pochwalić że jestem po wizycie i mamy pięknie bijące serduszko [emoji7][emoji173] ufff, na ten moment odetchnęłam z ulgą ale za jakiś czas znów pewnie zacznę się stresować czy aby na pewno wszystko jest ok.. Mam nadzieję że mi ten stres minie jakoś po I trymestrze [emoji6]

Termin OM zgadza się z usg czyli dziś mamy 6+6 [emoji6][emoji16] termin na 8 listopada [emoji16][emoji6]

Jeśli chodzi o infekcje, o ktorych pisałyście wcześniej to jestem akurat w temacie bo wracam z zestawem leków bo we wcześniejszym posiewie coś nie gra..
pochwal się zdjęciem jeśli możesz 😍 gratulacje. Wychodzi na to że jestem 1 dzień przed Tobą z moją fasolką
 
Cześć w sobotę. Coś próbuje sprzątać, ale efektywność spadła [emoji2957]
Od rana mam jakby gulę w gardle, cały czas mam wrażenie że nie może mi się odbić, i przez to mam taką produkcję śliny szkoda gadać [emoji2953] najgorsze jest to że fatalnie mnie mdli przez to.. Już dawno nie było mi tak niedobrze [emoji19]
Tez mam taka gule dziś w gardle i jak jem cos twardszego to boli przy polykaniu [emoji37][emoji37] i mam wrażenie , ze przestałam odczuwać głod i jem na sile , zeby cos zjeść...
 
Mamy dokładnie te samy objawy, cyce bolą mnie bardzo, najgorzej jest w nocy i rano, i raz są bardzo nabrzmiale a raz normalne [emoji3]
I jeść też mi się nie chce nadal, zmuszam się do jedzenia
Noo to tak samo , tez dziś sie zmuszam do jedzenia , wczoraj w sumie tez juz nie czułam głodu [emoji1745][emoji1745]
 
Dziewczyny chce się pochwalić że jestem po wizycie i mamy pięknie bijące serduszko [emoji7][emoji173] ufff, na ten moment odetchnęłam z ulgą ale za jakiś czas znów pewnie zacznę się stresować czy aby na pewno wszystko jest ok.. Mam nadzieję że mi ten stres minie jakoś po I trymestrze [emoji6]

Termin OM zgadza się z usg czyli dziś mamy 6+6 [emoji6][emoji16] termin na 8 listopada [emoji16][emoji6]

Jeśli chodzi o infekcje, o ktorych pisałyście wcześniej to jestem akurat w temacie bo wracam z zestawem leków bo we wcześniejszym posiewie coś nie gra..
Super, gratuluję serducha [emoji7][emoji7]
 
Cześć Dziewczyny. Zaczynam przygodę razem z Wami. Liczę że wszystkie w listopadzie będziemy chwalić się pięknymi zdrowymi maluszkami. U mnie 5+5, termin na 17.11, sama urodziłam się 20.11 więc może maluszek zrobi mi piękny prezent :) chciałam Was o coś zapytać, posiew moczu skazał bakterie, dostałam antybiotyk i globylki, trochę się boję czy jest tu ktoś kto już to przechodził? W ubiegłym roku miałam zdiagnozowana niedrodność jajowodow więc dziecko to cud. Proszę o jakieś info. Miłego dnia [emoji6]
Witaj i gratulacje [emoji4] niestety z infekcją nie pomogę [emoji20]
Ja ugotowałam żurek i zrobiłam sałatkę grecka. Teraz kawusia a potem może jakieś ciacho na szybko machnę.
U mnie dziś pomidorowa [emoji173] ale od kilku dni chodzi za mną murzynek [emoji7] i może wieczorem lub jutro coś tam upiekę [emoji16]

U mnie mdłości się zmniejszyły. Nie wiem czy powinnam się martwić tą nagłą zmianą.
 
Ta ciąża jest zupełnie inna niż tamte. Upławy w wersji mega, brak mdłości, senność okropna. Aż mi tak dziwnie....
 
reklama
Do góry