reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Miałaś może późno owulacje i zagnieżdżenie? Gdzieś czytałam że lekarze liczą ze dzień owulacji to skończone równe 2 tyg. (niezależnie czy od om do owulki minęło mniej lub więcej), a potem to pewnie kwestia jak szybko była implantacja.
No i lekarze liczą tylko konkretnie te skończone już tygodnie...
Nawet nie wiem, poprostu zbytnio nie zwracalam uwagi który to dzień z tych płodnych jest, bo dość często seks uprawialiśmy. Zobacze co mi wyjdzie 1 kwietnia na kolejnej wizycie.

Ja przez to przechodziłam 2 razy tylko ze u mnie to tylko na zewnątrz i w sumie samo przyszło i po 3 dniach zniknęło, rozmawiałam z moim lekarzem i on mi powiedział ze ja mogę zastosować maść zewnętrznie w sumie stosowałam tylko jeden dzień i po sprawie. Żadnych innych zmian u mnie nie było tzn nieprzyjemny zapach czy dziwna wydzielina.
A jakie maści stosowałaś? Ja za radą @Brrrownie ściągnęłam wkładke higieniczną i jakby lepiej.
 
A no w czas. Miałam 11 miesięcy na zajście w ciążę i dopiero w czas wirusa się udało. Moje życie to jedna wielka parodia [emoji19] Ale i tak się cieszę choć i strach jest...

Piersi to mi zaraz eksplodują. Czy Was też tak bolą cały czas? Bo mnie normalnie uraza samo powietrze [emoji849]
No mnie tez bola caly czas cyce i zauważyłam a w sumie to tz zauważył, ze od rana do pewnej godziny sa miękkie ale bolące a później twardnieja do nocy i nadal bolą...

Ja cos ostatnio przestałam czuć głod tak jak zwykle normalnie go czułam a jak zwykle jadłam 2 kanapki na śniadanie tak dziś lewdo jedna wcisnelam i nie wiem czy to przez chorobę czy przez ciążę straciłam apetyt [emoji1745]
 
,ja już się oswoiłam z tą całą sytuacją ale nie ukrywam że pomogło mi w tym USG żeby dowiedzieć się że z ciaza wszystko w porządku.
Musi być dobrze. Pewnie będą jakieś niedogodności i opóźnienia, ale skoro Bóg nam teraz zesłał dzieciątka to wiedział co robi [emoji6]
Grunt żebyśmy my dbały o siebie nie tylko fizycznie ale też psychicznie żeby tym naszym serduszkom nie szkodzić. [emoji177]
Dokładnie [emoji7][emoji7][emoji8]
 
,ja już się oswoiłam z tą całą sytuacją ale nie ukrywam że pomogło mi w tym USG żeby dowiedzieć się że z ciaza wszystko w porządku.
Musi być dobrze. Pewnie będą jakieś niedogodności i opóźnienia, ale skoro Bóg nam teraz zesłał dzieciątka to wiedział co robi [emoji6]
Grunt żebyśmy my dbały o siebie nie tylko fizycznie ale też psychicznie żeby tym naszym serduszkom nie szkodzić. [emoji177]
Tak jak mówisz, tam na górze wszystko zapisane jest. Musimy dbać o siebie przede wszystkim, bo jak zadbamy o siebie to i o. nasze maluszki. A co ma być to będzie
 
Moja moc jest równa zeru... Tyle na dziś zaplanowałam i huu... Z tego!!!
Nic mi się nie chce, poszłabym spać.
 
reklama
No mnie tez bola caly czas cyce i zauważyłam a w sumie to tz zauważył, ze od rana do pewnej godziny sa miękkie ale bolące a później twardnieja do nocy i nadal bolą...

Ja cos ostatnio przestałam czuć głod tak jak zwykle normalnie go czułam a jak zwykle jadłam 2 kanapki na śniadanie tak dziś lewdo jedna wcisnelam i nie wiem czy to przez chorobę czy przez ciążę straciłam apetyt [emoji1745]
Mamy dokładnie te samy objawy, cyce bolą mnie bardzo, najgorzej jest w nocy i rano, i raz są bardzo nabrzmiale a raz normalne 😀
I jeść też mi się nie chce nadal, zmuszam się do jedzenia
 
Do góry