reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Tak dobrze, że choć pęcherzyk jest to nadzieja też, ale według aplikacji i kalkulatora ciąży wychodzi dzisiaj 7 tydzień a według usg gdzie ani zarodka ani serduszka nie było to 4 tydzień. I gdzie tu kuźna jakaś prawidłowość. To w końcu już sama nie wiem jak liczyć. No ale i tak by koniec listopada wyszedl, nie daj co w moje urodziny

Miałaś może późno owulacje i zagnieżdżenie? Gdzieś czytałam że lekarze liczą ze dzień owulacji to skończone równe 2 tyg. (niezależnie czy od om do owulki minęło mniej lub więcej), a potem to pewnie kwestia jak szybko była implantacja.
No i lekarze liczą tylko konkretnie te skończone już tygodnie...
 
Cześć dziewczyny, mam mały problem, na dodatek intymny. Czasami mnie swędzi ale nie wiem czy wejście do pochwy czy gdzieś obok. Od czasu do czasu octaniseptem to spryskam i jest w sumie ok. O clotrimazolu jak czytałam na wątku jest nie wskazany w pierwszym trymestrze. Z domu sie nie ruszam. Miałyście podobnie? W czwartek u lekarza byłam, ale nic nie stwierdził a mnie akurat to nie dokuczało. Doradźcie co robić.

Ja przez to przechodziłam 2 razy tylko ze u mnie to tylko na zewnątrz i w sumie samo przyszło i po 3 dniach zniknęło, rozmawiałam z moim lekarzem i on mi powiedział ze ja mogę zastosować maść zewnętrznie w sumie stosowałam tylko jeden dzień i po sprawie. Żadnych innych zmian u mnie nie było tzn nieprzyjemny zapach czy dziwna wydzielina.
 
Cześć w sobotę. Coś próbuje sprzątać, ale efektywność spadła 🤪
Od rana mam jakby gulę w gardle, cały czas mam wrażenie że nie może mi się odbić, i przez to mam taką produkcję śliny szkoda gadać 🤦‍♀ najgorsze jest to że fatalnie mnie mdli przez to.. Już dawno nie było mi tak niedobrze 😒
 
Cześć w sobotę. Coś próbuje sprzątać, ale efektywność spadła 🤪
Od rana mam jakby gulę w gardle, cały czas mam wrażenie że nie może mi się odbić, i przez to mam taką produkcję śliny szkoda gadać 🤦‍♀ najgorsze jest to że fatalnie mnie mdli przez to.. Już dawno nie było mi tak niedobrze [emoji19]

Ja mam to samo praktycznie od 2 tygodni jak mnie chwyciło to cały dzień mnie muli, chciałabym coś zjeść sama nie wiem co i tak się snuje, wmuszam cokolwiek żeby ten żołądek uśpić ale to tylko na chwile. Mam nadzieje ze nie długo przejdzie bo do tego mam jeszcze okropne bóle głowy.
 
reklama
Do góry