reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Byłam dzisiaj na usg ostatnia miesiączka 7.02 dosyć długie cykle 32- 34 dni. Dzisiaj wypada 6+1 tydzień ciąży. W jamie macicy malutki pęcherzyk tylko 0.31 cm bez ciałka żółtego i zarodka. Lekarz kazał powtorzyc badanie za tydzien i zrobić betę 2 razy. Mam złe przeczucia chyba znowu nic z tego nie będzie.
Ja miałam ostatnią miesiączke 3.02 wczoraj u lekarza byłam i okazało sie że sam pęcherzyk jest bez ciałka, zarodka serduszka. Kazał za 2 tygodnie przyjść na kontrole. Do tego czasu witaminy mi przepisał.
 
Jak narazie na dziś zjadłam już kilka kiwi i gruszke, potem troche chipsów, a na deser pół słoika ogórków kiszonych. Na dodatek dzisiaj mocniej podbrzusze boli. Boje sie bo zarodka nie ma jeszcze tylko pęcherzyk ciążowy. Ale jestem dobrej myśli
 
Hej dziewczynki.
Kilka dni mnie tu nie było - ciągle zmęczenie, mdłości itp. Zrobiłam morfologie i wyszła delikatna anemia.
Witam nowe mamusie :)
Gratuluję udanych wizyt :)
Odnośnie płci - to ponieważ mam w brzuchu bliźniaki- chciałabym chłopca i dziewczynkę. Ewentualnie dwie dziewczynki;) no ale oczywiście najważniejsze żeby były zdrowe, plec to mniej istotna sprawa.
Imion jeszcze nie mamy choć pomysły jakieś są. Ogólnie kuszą mnie już jakieś pierwsze zakupy choćby internetowe ale staram się jeszcze wstrzymać
 
A ja sie słabo czuje od wczoraj , ciagle mi sie w głowie kręci i juz mnie wszystko boli od tego leżenia i siedzenia wkoło i nie wiem czy to od choroby czy od ciąży [emoji848][emoji849]
 
Hej dziewczynki.
Kilka dni mnie tu nie było - ciągle zmęczenie, mdłości itp. Zrobiłam morfologie i wyszła delikatna anemia.
Witam nowe mamusie :)
Gratuluję udanych wizyt :)
Odnośnie płci - to ponieważ mam w brzuchu bliźniaki- chciałabym chłopca i dziewczynkę. Ewentualnie dwie dziewczynki;) no ale oczywiście najważniejsze żeby były zdrowe, plec to mniej istotna sprawa.
Imion jeszcze nie mamy choć pomysły jakieś są. Ogólnie kuszą mnie już jakieś pierwsze zakupy choćby internetowe ale staram się jeszcze wstrzymać
Poczekaj jeszcze z zakupami. Wiem, że potrzebna będzie ogromną ilość ciuszków. Rób zapas pampersów [emoji846]
 
reklama
Jak narazie na dziś zjadłam już kilka kiwi i gruszke, potem troche chipsów, a na deser pół słoika ogórków kiszonych. Na dodatek dzisiaj mocniej podbrzusze boli. Boje sie bo zarodka nie ma jeszcze tylko pęcherzyk ciążowy. Ale jestem dobrej myśli
Spokój ie mnie też tak bolało też nie było nic widać. A w ciągu 5 dni powstało wszystko...
 
Do góry