reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja na myśl o jakimkolwiek jedzeniu msm ochotę plakac

Hahaha ja mam to samo no ale musze dzieciom cos ugotowac wiec dzis robie spaghetti. A wczoraj o 22 naszła mnie ochota na gotowane ziemniaki z jogurtem naturalnym. Moj maz chcial o 22 gotowac dla mnie te ziemniaki 😂 ale powiedzialam ze nie i dzis na obiad zjem aha..dzis jak o tym pomysle to mi sie zbiera na wymioty 😨
 
reklama
Hej
Pisałam z Wami na początku. Zrezygnowałam bo beta kiepsko przyrastala.
Okazało się już jakiś czas temu, że na chwilę obecną wszystko jest ok.
Seduszko biło 6tyd4 dzien.
W srode wybłagałam jeszcxe szybkie usg - nadal ok.
Nie mam śmialosci pisac bo chociaz bardzonsie cieszę, to mam lęki. W pazdzierniku 2019 stracilam coreczke na przelomie 8/9 tyg przestalo bic serduszko.
W 11 tyg na prenatalnych dopiero sie dowiedzialam.
Wlasnie zaczynam 9 tydz. I strasznie sie boje. Kazdy chwilowy brak objawow mnie martwi. Do tego te wizyty lekarskie odwolywane.
Kolejna wizyta to dopiero 16.04 -prenatalne. Strasznie sie boje i tyle czasu jeszcze.

Stracilam prace przez to ze psozlam na l4, mo ale dziecko najważniejsze.
Super ,ze z fasolka wszystko dobrze [emoji4][emoji7]
A czemu prace stracilas, na jakiej podstawie ? Za samo pójście na L4 ??
 
reklama
Do góry