reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Też pracuję w szkole i też właśnie się zastanawiam czy nie poprosić na wizycie o L4. Mówisz że będzie się bardziej opłacać? [emoji4] Też wolałabym poczekać przynajmniej do 12 tyg ale w obecnej sytuacji mam dylemat.

Zależy ile masz godzin 😉 Ja mam sporo nadgodzin za które teraz mi nie zapłacą, a l4 na ciąże płatne 100 % i to średnia z 12 miesięcy... Więc każdy miesiąc w obecnej sytuacji bez nadgodzin obniża mi średnią... Do szkoły chyba prędko nie wrócimy, moja dyr mówiła nawet o czerwcu...
Tylko już się stresuje, po pierwsze czy na wizycie 2.04 wszystko będzie ok, a po drugie chciałabym podejść wcześniej do dyr i porozmawiać, a nie stawiać przed faktem dokonanym, za porządna jestem chyba 🤭😜 A Ty kiedy masz wizytę u gin? W którym tygodniu jesteś? 😉
 
U mnie najprawdopodobniej sytuacja podobna bedzie, umowe mam do lutego następnego roku to może 3 max 4 miesiące na macierzyńskim będe i nie wiem co dalej. Ale jakoś sie tym nie przejmuje, u mnie dopiero 4 tydzień ale maleństwo dużo ważniejsze jest niż praca. Jak sie chce to prace sie znajdzie.
Macierzyńskiego będziesz miała 12 m-cy, tylko jak skończy Ci się umowa to. musisz to zgłosić do Zusu i płacą dalej :)
 
Też mam sporo nadgodzin, czyli widzę że jedziemy na tym samym wózku [emoji6] wiesz, wcześniej nawet o tym nie pomyślałam ale jak tak czytam Twoją wiadomość to masz rację! [emoji4] Ja na osobistą rozmowę nie mam co liczyć bo mamy w ogóle zakaz pojawiania się w szkole a to zbyt poważna rozmowa na telefon [emoji848] jutro wizyta, wg obliczeń 6+6 [emoji16]
Zależy ile masz godzin [emoji6] Ja mam sporo nadgodzin za które teraz mi nie zapłacą, a l4 na ciąże płatne 100 % i to średnia z 12 miesięcy... Więc każdy miesiąc w obecnej sytuacji bez nadgodzin obniża mi średnią... Do szkoły chyba prędko nie wrócimy, moja dyr mówiła nawet o czerwcu...
Tylko już się stresuje, po pierwsze czy na wizycie 2.04 wszystko będzie ok, a po drugie chciałabym podejść wcześniej do dyr i porozmawiać, a nie stawiać przed faktem dokonanym, za porządna jestem chyba [emoji2960][emoji12] A Ty kiedy masz wizytę u gin? W którym tygodniu jesteś? [emoji6]
 
Też mam sporo nadgodzin, czyli widzę że jedziemy na tym samym wózku [emoji6] wiesz, wcześniej nawet o tym nie pomyślałam ale jak tak czytam Twoją wiadomość to masz rację! [emoji4] Ja na osobistą rozmowę nie mam co liczyć bo mamy w ogóle zakaz pojawiania się w szkole a to zbyt poważna rozmowa na telefon [emoji848] jutro wizyta, wg obliczeń 6+6 [emoji16]

Czyli chyba trzeba ryzykować i brać l4 😉 Też się zastanawiam czy w ogóle będę mogła podejść do dyr, matko jakie to wszystko zrobiło się chore 🙄 No nic, ja będę martwić się za 2 tygodnie, na wizycie 2.04 powinnam mieć 7/8 tydz, Ty możesz wziąć l4 już jutro... 😉
 
U mnie był według usg 5 a w 5 dni zrobił się 7+4a według Om teraz 8
Czekam cierpliwie co wyniknie. Mąż już dostawał szału pomału bo staramy sie staramy a tu nic nie wychodzi, na dodatek wiadomo z antykoncepcji organizm musi sie wyczyścić i zobaczymy co będzie. I mam nadzieje, że sie udało. Jak robiłam pierwszy test widziałam 2 lecące bociany i wiedziałam, że to dopiero początek zawierzyłam malenstwo Matce Boskiej choć tak mocno praktykująca nie jestem. Co ma być to będzie, tam do góry wszystko zapisane.

Macierzyńskiego będziesz miała 12 m-cy, tylko jak skończy Ci się umowa to. musisz to zgłosić do Zusu i płacą dalej :)
Oooo dzięki za rade 😄
 
reklama
Do góry