reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Spokój ie mnie też tak bolało też nie było nic widać. A w ciągu 5 dni powstało wszystko...
Kazał mi za 2 tygodnie przyjść czyli 1 kwietnia. Jakoś jestem narazie spokojna, bo co ma być to będzie. Ale chciałabym żeby za 2 tygodnie już było coś widać. Ostatnią miesiączke kiedy miałaś?
 
reklama
Ja ostatni okres 3.02 cykle też chyba co 30 dni, chociaż 9 miesięcy temu odstawiłam antykoncepcje i różnie to bywało. To między Tobą a mną mogą być jakieś 2 tygodnie różnicy.
Wszystko jest dobrze. Ja antykoncepcję odstawiłam końcem listopada.
Spokojnie.... Wiem co przeżywasz.
 
Ja się cały czas czuje jakbym miała zaraz dostać okres.. Bolą mnie krzyże, większość podbrzusza chociaż najbardziej z tej prawej strony promieniuje od krzyża przez pachwinie i tak dziwnie nisko 😖
 
Hej dziewczyny, nie udzielam się zbyt często, ale czytam wszystko co piszecie 😉 Ja byłam na wizycie 16.03, gin powiedziała, że koniec 5 tygodnia, jest pęcherzyk ciążowy ciałko żółte i cytuję "pęcherzyk żółtkowy, duży, ładny, okrągły" 😜 więc liczę na to, że wszystko będzie ok.
Następną wizytę miałam mieć 8 kwietnia, ale właśnie przepisałam się na 2 kwietnia, mam nadzieję, że będą dobre informacje 😉 Chyba zaryzykuje i poproszę o l4 już... Jestem nauczycielem, w obecnej sytuacji bardziej opłaca mi się iść na l4 ciążowe... Chociaż chciałam wstrzymać się z tym do 12 tygodnia, no ale cóż...
 
Ja miałam ostatnią miesiączke 3.02 wczoraj u lekarza byłam i okazało sie że sam pęcherzyk jest bez ciałka, zarodka serduszka. Kazał za 2 tygodnie przyjść na kontrole. Do tego czasu witaminy mi przepisał.

Bardzo się boję że sytuacja się powtórzy u mnie i będzie puste jajo znowu ale muszę czekać i być cierpliwa
 
reklama
Hej dziewczyny, nie udzielam się zbyt często, ale czytam wszystko co piszecie [emoji6] Ja byłam na wizycie 16.03, gin powiedziała, że koniec 5 tygodnia, jest pęcherzyk ciążowy ciałko żółte i cytuję "pęcherzyk żółtkowy, duży, ładny, okrągły" [emoji12] więc liczę na to, że wszystko będzie ok.
Następną wizytę miałam mieć 8 kwietnia, ale właśnie przepisałam się na 2 kwietnia, mam nadzieję, że będą dobre informacje [emoji6] Chyba zaryzykuje i poproszę o l4 już... Jestem nauczycielem, w obecnej sytuacji bardziej opłaca mi się iść na l4 ciążowe... Chociaż chciałam wstrzymać się z tym do 12 tygodnia, no ale cóż...
Też pracuję w szkole i też właśnie się zastanawiam czy nie poprosić na wizycie o L4. Mówisz że będzie się bardziej opłacać? [emoji4] Też wolałabym poczekać przynajmniej do 12 tyg ale w obecnej sytuacji mam dylemat.
 
Do góry