reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Zaczynam 7 tydzień. Ktoś ze mną??
Ja jutro :)
Co na obiad robicie? U mnie dziś pierogi ruskie.
Naleśniki z serem
Hej Babki! [emoji137]
Dziś wizytujacym powodzenia [emoji182]
Kochane mnie od wczorajszego wieczora boli po prawej stronie jakby w pachwinie? Rozciąga się delikatnie na krzyż, i tak bardzo nisko ten bol jest umiejscowiony. Zaczynam się denerwować czy to normalne.. W poprzedniej ciazy przed poronieniem miałam bóle jak na okres ale raczej obejmowały całe podbrzusze a teraz tylko prawa strona i to jeszcze tak nisko.. Któras z Was tak ma? Bo nie chce sobie wkręcać czarnych myśli np o ciazy pozamacicznej [emoji35]
Mnie w poprzedniej ciąży tak bolało, wpadłam nawet wczoraj na mój wątek tu na forum w tym temacie :)
Teraz czuje kłucie w pochwie. Tak poza tym czuję się naprawdę całkiem spoko :)
Cześć wam [emoji847] Byłam dzisiaj na USG. Będą bliźniaki [emoji847][emoji847] Później wyślę zdjęcia[emoji8] Miłego dnia
Gratulacje:) sporo bliźniąt tu u nas :)
Ka wizyta za równy tydzień. Odliczam dni i mam nadzieje, że nie odwołają ..
 
Byłam dzisiaj na usg ostatnia miesiączka 7.02 dosyć długie cykle 32- 34 dni. Dzisiaj wypada 6+1 tydzień ciąży. W jamie macicy malutki pęcherzyk tylko 0.31 cm bez ciałka żółtego i zarodka. Lekarz kazał powtorzyc badanie za tydzien i zrobić betę 2 razy. Mam złe przeczucia chyba znowu nic z tego nie będzie.
 
Chyba dużo tu bliźniaków wychodzi?
Moje skryte marzenie urodzić bliźniaki ale zawsze mi pojedyńcze ciąże wychodzą więc nawet za jedno serduszko będę się cieszyć byle chciało zemną do końca zostać
 
Hahaha ja mam to samo no ale musze dzieciom cos ugotowac wiec dzis robie spaghetti. A wczoraj o 22 naszła mnie ochota na gotowane ziemniaki z jogurtem naturalnym. Moj maz chcial o 22 gotowac dla mnie te ziemniaki [emoji23] ale powiedzialam ze nie i dzis na obiad zjem aha..dzis jak o tym pomysle to mi sie zbiera na wymioty [emoji32]
Ja dzis robie tego calego gzika[emoji23]
Jak powiedzialam wczoraj mezowi, c9 dzis na obiad to brakowalo tylko, zeby w glowe sie popukal[emoji23]
 
reklama
Do góry