reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

Hej
Pisałam z Wami na początku. Zrezygnowałam bo beta kiepsko przyrastala.
Okazało się już jakiś czas temu, że na chwilę obecną wszystko jest ok.
Seduszko biło 6tyd4 dzien.
W srode wybłagałam jeszcxe szybkie usg - nadal ok.
Nie mam śmialosci pisac bo chociaz bardzonsie cieszę, to mam lęki. W pazdzierniku 2019 stracilam coreczke na przelomie 8/9 tyg przestalo bic serduszko.
W 11 tyg na prenatalnych dopiero sie dowiedzialam.
Wlasnie zaczynam 9 tydz. I strasznie sie boje. Kazdy chwilowy brak objawow mnie martwi. Do tego te wizyty lekarskie odwolywane.
Kolejna wizyta to dopiero 16.04 -prenatalne. Strasznie sie boje i tyle czasu jeszcze.

Stracilam prace przez to ze psozlam na l4, mo ale dziecko najważniejsze.
Będzie dobrze, ja jak sie okazało poszłam dużo za szybko do lekarza , bo w 4 tyg serduszka ani zarodka nie było, więc kazał przyjść za 2 tygodnie.
Z tego co mi wiadomo to w ciąży nie mogą cie zwolnić, chyba że przepisy jakoś pozmieniały.
 
reklama
Będzie dobrze, ja jak sie okazało poszłam dużo za szybko do lekarza , bo w 4 tyg serduszka ani zarodka nie było, więc kazał przyjść za 2 tygodnie.
Z tego co mi wiadomo to w ciąży nie mogą cie zwolnić, chyba że przepisy jakoś pozmieniały.

Masz rację nie mogą, ale nie będę miała szansy wrócić po macierzyńskim czy też gdyby coś źle poszło wcześniej.
 
Masz rację nie mogą, ale nie będę miała szansy wrócić po macierzyńskim czy też gdyby coś źle poszło wcześniej.
U mnie najprawdopodobniej sytuacja podobna bedzie, umowe mam do lutego następnego roku to może 3 max 4 miesiące na macierzyńskim będe i nie wiem co dalej. Ale jakoś sie tym nie przejmuje, u mnie dopiero 4 tydzień ale maleństwo dużo ważniejsze jest niż praca. Jak sie chce to prace sie znajdzie.
 
Hej Babki! 🙋
Dziś wizytujacym powodzenia 💋
Kochane mnie od wczorajszego wieczora boli po prawej stronie jakby w pachwinie? Rozciąga się delikatnie na krzyż, i tak bardzo nisko ten bol jest umiejscowiony. Zaczynam się denerwować czy to normalne.. W poprzedniej ciazy przed poronieniem miałam bóle jak na okres ale raczej obejmowały całe podbrzusze a teraz tylko prawa strona i to jeszcze tak nisko.. Któras z Was tak ma? Bo nie chce sobie wkręcać czarnych myśli np o ciazy pozamacicznej 😡
 

Musza Ci przedłużyć do dnia porodu jeśli na końcu umowy będziesz miała skończony 3 miesiąc.
Szczególnie teraz nie wiem jak można tak traktować kobiety w ciąży. Sam fakt sytuacji, w jakiej się znajdujemy jest stresujący,ale niestety pracodawcy maja to w głębokim poważaniu
 
reklama
Hej Babki! [emoji137]
Dziś wizytujacym powodzenia [emoji182]
Kochane mnie od wczorajszego wieczora boli po prawej stronie jakby w pachwinie? Rozciąga się delikatnie na krzyż, i tak bardzo nisko ten bol jest umiejscowiony. Zaczynam się denerwować czy to normalne.. W poprzedniej ciazy przed poronieniem miałam bóle jak na okres ale raczej obejmowały całe podbrzusze a teraz tylko prawa strona i to jeszcze tak nisko.. Któras z Was tak ma? Bo nie chce sobie wkręcać czarnych myśli np o ciazy pozamacicznej [emoji35]

Rozumiem Twój strach. Ja s tej ciąży mam cały czas zle przeczucia i boje się jak bue wiem.
 
Do góry