reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

@Patrycja2301
Ja miałam nieplanowane cc i teraz tez będę musiała mieć cc niestey, a tak chciałam rodzic sn.
Generalnie cc przeszłam zle, miałam dwa dreny w brzuchu po nim, zamknęli oddział dla odwiedzających wiec nie miałam w ogóle pomocy i generalnie długo dochodziłam do siebie. Cięcie miałam w pełnej narkozie i tak mi zal, ze ominęły mnie te pierwsze minuty z córcią zaraz po. Mąż ja kanguriwal. Generalnie mam traumę po cc, ale chęć posiadania drugiego dziecka była silniejsza [emoji38]poza tym 36 na liczniku już
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Patrycja2301
Ja miałam nieplanowane cc i teraz tez będę musiała mieć cc niestey, a tak chciałam rodzic sn.
Generalnie cc przeszłam zle, miałam dwa dreny w brzuchu po nim, zamknęli oddział dla odwiedzających wiec nie miałam w ogóle pomocy i generalnie długo dochodziłam do siebie. Cięcie miałam w pełnej narkozie i tak mi zal, ze ominęły mnie te pierwsze minuty z córcią zaraz po. Mąż ja kanguriwal. Generalnie mam traumę po cc, ale chęć posiadania drugiego dziecka była silniejsza [emoji38]poza tym 36 na liczniku już
Widzisz to ja rodziłam sn ale też nie było mi dane spędzić tych pierwszych chwili z dzieckiem ani usłyszeć jego płaczu.
Rodziłam 15h a po urodzeniu syn nie oddychał więc od razu go zabrali. Po porodzie dostałam krwotoku i wymagałam podania 2 jednostek krwi i osocza. Dodatkowo mnie zacewnikowali przez co nie mogłam wstawać. Przez cały dzień (urodziłam o 1 w nocy) prosiłam położna aby któraś zawiozła mnie do dziecka bo od porodu go nie widziałam [emoji20] w końcu jedna z wieczornej zmiany się zlitowala i wtedy dopiero miałam chwilkę aby pobyć z synem. Na salę oddali mi go dopiero w 3 dobie.
 
@Patrycja2301
Ja miałam nieplanowane cc i teraz tez będę musiała mieć cc niestey, a tak chciałam rodzic sn.
Generalnie cc przeszłam zle, miałam dwa dreny w brzuchu po nim, zamknęli oddział dla odwiedzających wiec nie miałam w ogóle pomocy i generalnie długo dochodziłam do siebie. Cięcie miałam w pełnej narkozie i tak mi zal, ze ominęły mnie te pierwsze minuty z córcią zaraz po. Mąż ja kanguriwal. Generalnie mam traumę po cc, ale chęć posiadania drugiego dziecka była silniejsza [emoji38]poza tym 36 na liczniku już
Witaj [emoji846] z tego co wiem nie musisz mieć drugiego cc możesz rodzic naturalnie.
 
Ostatnia edycja:
Widzisz to ja rodziłam sn ale też nie było mi dane spędzić tych pierwszych chwili z dzieckiem ani usłyszeć jego płaczu.
Rodziłam 15h a po urodzeniu syn nie oddychał więc od razu go zabrali. Po porodzie dostałam krwotoku i wymagałam podania 2 jednostek krwi i osocza. Dodatkowo mnie zacewnikowali przez co nie mogłam wstawać. Przez cały dzień (urodziłam o 1 w nocy) prosiłam położna aby któraś zawiozła mnie do dziecka bo od porodu go nie widziałam [emoji20] w końcu jedna z wieczornej zmiany się zlitowala i wtedy dopiero miałam chwilkę aby pobyć z synem. Na salę oddali mi go dopiero w 3 dobie.

O rany. Bardzo, bardzo Ci współczuje przeżyć. Jak widać nie ma reguły i zarówno jeden, jak i drugi poród mogą różnie się potoczyć.
Teraz będziesz miała cc, czy robisz podejście do sn?
Chyba mamy dzieciaczki w podobnym wieku. Moja córeczka w lutym skończyła roczek [emoji846]
 
Witaj [emoji846] z tego co wiem nie musisz mieć drugiego cc możesz rodzic naturalnie.

Niestety nie mogę bo mam wadę miednicy jak się okazało i zbyt duże ryzyko, ze cis pójdzie nie tak.
Mam tez IO i jestem na metforminie, która mam brać cała ciąże. W poprzeczkę córcia z usg wychodziła ponad 4kg, urodziła się 3720. Gin podejrzewał cukrzyce ciążowa i miałam krzywa dwa razy. Nie lubię tego badania. Teraz wykrył mj IO przed rozpoczęciem starań.
 
reklama
Do góry