reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Robiłam test ciążowy, do lekarza idę 2 kwietnia. Om 18 luty, wiec to jeszcze wczesna ciąża.
Coś o mnie [emoji848] Mam 30 na karku i prawie 4 letnią córeczkę i teraz czekamy na 2 bąbelka [emoji7]
Pozdrawiam [emoji3]
No to do wizyty jeszcze troszkę [emoji4] to gratuluję i czekamy na wieści po wizycie [emoji4][emoji110]
To teraz liczycie na brata czy siostrę dla córeczki? Czy obojętnie?
 
To bedzieny razem czekac na wizyte :D ja tez za 2 tygodnie kontrola
Ns pewno się pojawi [emoji7]
Ważne, ze ciąża jest [emoji7][emoji7]
Kurcze to u mnie tez może jeszcze nie być ☹ no o ile w ogóle wszystko będzie okej. 🤷🏼‍♀️ ja dopiero w poniedziałek o ile nie odwoła ..
Super ,ważne ze ciążą jest na miejscu [emoji4]
Tak dobrze, że choć pęcherzyk jest to nadzieja też, ale według aplikacji i kalkulatora ciąży wychodzi dzisiaj 7 tydzień a według usg gdzie ani zarodka ani serduszka nie było to 4 tydzień. I gdzie tu kuźna jakaś prawidłowość. To w końcu już sama nie wiem jak liczyć. No ale i tak by koniec listopada wyszedl, nie daj co w moje urodziny
 
Byłam u lekarza na NFZ ciąża jest prawidłowo umiejscowiona wg OM dziś 6t6d wg USG zarodek 8 mm z bijącym serduszkiem wskazuje na 6t5d w pęcherzyku 29mm termin wg USG 7.11 lekarz trochę z łaski przedłużył mi L4 dał skierowanie tylko na morfologię mocz i glukozę mam nadzieję że gdziekolwiek uda się zrobić miałam nadzieję że wyda skierowanie na te wszystkie potrzebne badania ale stwierdził że na kolejnej wizycie reszta litanii. Następna wizyta 2.04 a prywatną mam wcześniej 27.03 mam nadzieję że się odbędzie bo nie ukrywam ten lekarz nie był zbyt miły i miałam wrażenie ze szybko szybko i wyłaz do domu. Najważniejsze że mam już zdjęcie mojej małej istotki i wszystko jest w porządku 😍
 
Tak dobrze, że choć pęcherzyk jest to nadzieja też, ale według aplikacji i kalkulatora ciąży wychodzi dzisiaj 7 tydzień a według usg gdzie ani zarodka ani serduszka nie było to 4 tydzień. I gdzie tu kuźna jakaś prawidłowość. To w końcu już sama nie wiem jak liczyć. No ale i tak by koniec listopada wyszedl, nie daj co w moje urodziny
Spokojnie miałam identycznie daj sobie czas....
 
Byłam u lekarza na NFZ ciąża jest prawidłowo umiejscowiona wg OM dziś 6t6d wg USG zarodek 8 mm z bijącym serduszkiem wskazuje na 6t5d w pęcherzyku 29mm termin wg USG 7.11 lekarz trochę z łaski przedłużył mi L4 dał skierowanie tylko na morfologię mocz i glukozę mam nadzieję że gdziekolwiek uda się zrobić miałam nadzieję że wyda skierowanie na te wszystkie potrzebne badania ale stwierdził że na kolejnej wizycie reszta litanii. Następna wizyta 2.04 a prywatną mam wcześniej 27.03 mam nadzieję że się odbędzie bo nie ukrywam ten lekarz nie był zbyt miły i miałam wrażenie ze szybko szybko i wyłaz do domu. Najważniejsze że mam już zdjęcie mojej małej istotki i wszystko jest w porządku 😍
Gratuluję! Pochwal się fotka! :)
 
Spokojnie miałam identycznie daj sobie czas....
Będę spokojnie czekać bo i tak mam zwolnienie od rodzinnego, ale nie wiem czy ginekolog potem przedłuży, ale jakoś średnio uśmiecha mi sie do niego chodzić. Zobaczymy co będzie dalej. A u ciebie który tydzień wyszedł ostatnio na wizycie?
 
Byłam u lekarza na NFZ ciąża jest prawidłowo umiejscowiona wg OM dziś 6t6d wg USG zarodek 8 mm z bijącym serduszkiem wskazuje na 6t5d w pęcherzyku 29mm termin wg USG 7.11 lekarz trochę z łaski przedłużył mi L4 dał skierowanie tylko na morfologię mocz i glukozę mam nadzieję że gdziekolwiek uda się zrobić miałam nadzieję że wyda skierowanie na te wszystkie potrzebne badania ale stwierdził że na kolejnej wizycie reszta litanii. Następna wizyta 2.04 a prywatną mam wcześniej 27.03 mam nadzieję że się odbędzie bo nie ukrywam ten lekarz nie był zbyt miły i miałam wrażenie ze szybko szybko i wyłaz do domu. Najważniejsze że mam już zdjęcie mojej małej istotki i wszystko jest w porządku 😍
Gratulacje! 🙂 aż nie mogę się doczekać mojej wizyty, chociaż pewnie będzie sam pecherzyk to chce wiedzieć czy w dobrym miejscu 🙂
 
reklama
Przychodnia w której przyjmuje mój gin, właśnie wysłała sms że w związku z korona, zmieniają godziny pracy i przyjmują tylko kobiety w ciazy 🤨 na szczęście mój gin przyjmuje, ale chyba tam muszę zadzwonić że chodzi o potwierdzenie ciazy, żeby mnie nie odesłali z kwitkiem.. Mało tego pojedynczo wpuszczają do przychodni, jeśli stwierdza że jest się zdrowym, i podpisze się że się nie jest na kwarantannie.. Kurde niech to się skończy 😖 odbiera radość z tego wyjątkowego stanu 🙁
 
Do góry