reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Koszt to 2390 zł.
Umówiłam sobie wizytę domowa. Jest w cenie. Wstępnie na 14.04. Mam nadzieje, ze nic się nie zmieni.
Wszystko o NIFTY masz tutaj.


Nawet jak dzwonisz na lubelski numer to przekieruje Cię na centrale w Katowicach.
W Lublinie NIFTY możesz zeobic jeszcze w CM Chodzki. Koszt to 1990, ale musisz się do nich sama pofatygować i przed badaniem konieczna jest konsultacja i ginekologa za 150 zł, ale przez najbliższe dew tygodnie nie umawiają nic. Centrum jest nieczynne.

NIFTY pro diagnozuje 94 choroby i to noe jest szacunek jak na postawie białka Pappa a badane jest wolne DNA płodu
Kurde na dzis nie zakladam takiej kasy wykladac, ale ciekawe, co bedzie jak prenatalne beda odwolywac...
Duzo wczesniej trzeva sie zapisywac?
 
Ja wrec przeciwnie. Jem na sile i nie mogę patrzeć ba jedzenie i mal 3,5 kg na minusie [emoji22][emoji22]
A ja nie mogę patrzeć na jedzenie. Jestem taka głodna a na co nie spojrzę to mnie odrzuca. Ostatnio najczęściej jem suchy chleb [emoji17]
Ja nie moge na jedzenie patrzec[emoji23] co cos zjem to mi niedobrze[emoji40]
Mam tak samo jak wy 😁 nie mam w ogóle apetytu, od wczoraj jem krupnik bo jedynie na to mam chęć, owoce trochę na siłę i jogurty. Nic więcej nie wcisne, nie mam po prostu chęci, ale mdłości póki co brak.
 
Hej Wam,
Właśnie wróciłam z pobierania na wyniki. W mojej okolicy już w ostatnim otwartym lab. zrobiłam badania, a i to niedługo zamkną.
Także jak się wahacie czy iść wcześniej czy później na wizytę, czy po zlecenie badań to radzę idźcie wcześniej,niedługo nie będzie gdzie się zbadać.
 
Mam tak samo jak wy 😁 nie mam w ogóle apetytu, od wczoraj jem krupnik bo jedynie na to mam chęć, owoce trochę na siłę i jogurty. Nic więcej nie wcisne, nie mam po prostu chęci, ale mdłości póki co brak.
Ja też niby mdłości mniej a jedynie chleb z masłem i dżemem mi smakuje ehh..
 
Hej Wam,
Właśnie wróciłam z pobierania na wyniki. W mojej okolicy już w ostatnim otwartym lab. zrobiłam badania, a i to niedługo zamkną.
Także jak się wahacie czy iść wcześniej czy później na wizytę, czy po zlecenie badań to radzę idźcie wcześniej,niedługo nie będzie gdzie się zbadać.
Wizytę mam w poniedziałek wreszcie, mam nadzieję że zdążę z badaniami, kurcze nie mogą całkiem zamknąć laboratorium, ciężarne na bieżąco muszą robić badania tym bardziej te w zagrozonej ciąży
 
reklama
Do góry