reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

A jeszcze zapomniałam dopisać że pierwsze wykonuje się 11-13 tc. I lepiej bliżej 13 bo wtedy będzie lepiej widać dzidzie. Drugie w 18-23 tc.

Doczytałam, że po 35 rż i w niektórych innych przypadkach jest refundowane :) ja się nie łapię ;)

Ja się łapie wasnie, ale jestem niemal pewna, ze będą je odwoływać przez tego wirusa. E przebój ciąży robił mi je mój gin, ma certyfikat fmf i usg to jego konik. Wykłada na medycznej w katedrze diagnostyki usg. Tym razem mam je robić gdzie indziej zeby były refundowane i mam jakiś wewnętrzny zgrzyt. Dobrze, ze on swoim okiem tez na to zerknie , o ile wizyty będą.
W tej ciąży zastawiam się tez poważnie nad NIFTY pro. Umówiłam sobie termin już wstępnie i zobaczymy czy wypali.
 
reklama
Witaj i gratulacje [emoji173] powiedz nam coś o sobie [emoji4]Ja również bym straciła zaufanie do takiego lekarza, dlatego nie dziwię się @Ewarut


Ja już po dzisiejszej wizycie. Serduszko już pięknie bije [emoji173] Następną wizyta za miesiąc i mówiła że zrobimy od razu prenatalne (ja tylko usg). Dziś byłam u niej prywatnie bo normalnie chodzę do niej na NFZ ale przychodnia na NFZ jest zamknięta. Mam tam wizytę na maj i mówiła że ma nadzieję że do tego czasu wszystko wróci do normy. Na szczęście wyniki krwi w luxmed mam za darmo. Założyła mi też kartę ciąży (W luxmed mam kartę ciąży elektroniczną)

Gratuluje serduszka [emoji173]️[emoji173]️
 
Mogłam po cichaczu pójść na zwolnienie i nic nikomu nie mówić. A ja jak zwykle chciałam być uczciwa i wyłożyłam kawę na ławę jak wygląda sytuacja no i mam za swoje [emoji19] Wszyscy trąbią.

Miałam tak samo w poprzedniej ciąży, mimo, ze pracowałam o 25 tyg to i tak gadali i dzwonili do samego porodu
 
Hej,
A więc mam na imię Ola, mieszkam na stałe w Holandii. Mam już synka Adasia urodzonego w lutym 2019.
Pierwszą wizytę i usg mam 9 kwietnia. Według apki teraz mam 4t4d ciąży.
Postaram się trochę nadrobić forum żeby wiedzieć kto tu już jest :).

Hej [emoji16][emoji846][emoji846] moja córcia tez jest z lutego 2019 [emoji846][emoji846] a do tego mam taki wymagający i nieśpiącey egzemplatrz, ze wieczorami padam o 22. Mała zasypia o 21, wstaje 5:30-6 codziennie, a ja mam wrażenie, ze lewituje [emoji23][emoji23]
 
Ja się łapie wasnie, ale jestem niemal pewna, ze będą je odwoływać przez tego wirusa. E przebój ciąży robił mi je mój gin, ma certyfikat fmf i usg to jego konik. Wykłada na medycznej w katedrze diagnostyki usg. Tym razem mam je robić gdzie indziej zeby były refundowane i mam jakiś wewnętrzny zgrzyt. Dobrze, ze on swoim okiem tez na to zerknie , o ile wizyty będą.
W tej ciąży zastawiam się tez poważnie nad NIFTY pro. Umówiłam sobie termin już wstępnie i zobaczymy czy wypali.

Czytam, że badanie o którym piszesz jest w 99% skuteczne i można je wykonać już w 10tc więc też planuje je zrobić. Gdzie będziesz robiła te badania? Bo z tego co pamiętam też prowadzisz ciążę w Lublinie. Orientowalas się jaki jest koszt?
 
I ja również [emoji846]
Trochę się obawiam jak to będzie z dwojka maluchów [emoji846]
Też mam trochę obaw, ale moja córcia bardzo lubi dzieci i chce pomagać przy takich maluchach więc może jakoś to będzie [emoji846] niestety jeszcze nie przesypia całych nocy, ale mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni. Dobrze, że nie mam jakiś dużych dolegliwości w tej ciąży bo byłoby z nią ciężko[emoji846]
 
Hej,
A więc mam na imię Ola, mieszkam na stałe w Holandii. Mam już synka Adasia urodzonego w lutym 2019.
Pierwszą wizytę i usg mam 9 kwietnia. Według apki teraz mam 4t4d ciąży.
Postaram się trochę nadrobić forum żeby wiedzieć kto tu już jest :).
Cześć, ja dzisiaj mam pierwszą wizytę i cholernie sie boje, wychodzi mi dzisia 6t +2/3 dni. A tobie gratulacje
 
reklama
Witajcie a Ja właśnie wyruszam na wyniki. Ciekawe ile mnie to będzie kosztować, pewnie z 400 zł.
Jak wasze samopoczucie?
 
Do góry