reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Teraz nie opłaca się byc uczciwym, moja mama zawsze mi to powtarza , ze o mnie się nikt nie bd martwił ... A uczciwość w tych czasach jest zgubna bo ja tez taka jestem ale juz sie trochę nauczyłam myśleć o sobie i juz teraz jesli chodzi o mówienie o ciąży czekam póki dostane zwolnienie [emoji4]

Teraz też bym tak zrobiła a ja chciałam przygotować szefa i koleżankę, pokazac jeszcze czego nie potrafi, itp. Żeby nie było że dnia na dzień rzucam L4 na miesiące [emoji849] Ja też się wiele nauczyłam przez tą pracę ale jak widać jeszcze moje sumienie wygrywa z moją glowa [emoji19]
 
reklama
Teraz też bym tak zrobiła a ja chciałam przygotować szefa i koleżankę, pokazac jeszcze czego nie potrafi, itp. Żeby nie było że dnia na dzień rzucam L4 na miesiące [emoji849] Ja też się wiele nauczyłam przez tą pracę ale jak widać jeszcze moje sumienie wygrywa z moją glowa [emoji19]
Dlatego ja mówiłam, że odeszłam z dnia na dzień i dowiedzieli się z elektronicznego L4 😄 mam tu na myśli szefostwo..
Bo moja kierowniczka wiedziała od razu jak wyszłam od lekarza 😏 a reszta z pracy na drugi dzień się dowiedziała 😏
 
Teraz też bym tak zrobiła a ja chciałam przygotować szefa i koleżankę, pokazac jeszcze czego nie potrafi, itp. Żeby nie było że dnia na dzień rzucam L4 na miesiące [emoji849] Ja też się wiele nauczyłam przez tą pracę ale jak widać jeszcze moje sumienie wygrywa z moją glowa [emoji19]
No wlasnie to tez zalezy kto jaka ma prace , bo jesli ktoś musi przekazać obowiązki no to trochę inna sytuacja bo trzeba na to czasu i jesli jest z firma związany długo to tez chce być lojalny ale jak widać nawet długoterminowe związanie z firma nie wpływa na to, ze ktoś wobec nas bedzie również wyrozumiały [emoji849]
Człowiek czy sie na bledach I teraz juz wiesz jak w swojej firmie dzialac kolejny raz w takiej sytuacji [emoji4]
 
No wlasnie to tez zalezy kto jaka ma prace , bo jesli ktoś musi przekazać obowiązki no to trochę inna sytuacja bo trzeba na to czasu i jesli jest z firma związany długo to tez chce być lojalny ale jak widać nawet długoterminowe związanie z firma nie wpływa na to, ze ktoś wobec nas bedzie również wyrozumiały [emoji849]
Człowiek czy sie na bledach I teraz juz wiesz jak w swojej firmie dzialac kolejny raz w takiej sytuacji [emoji4]
Ja jestem kierownikiem jednego z oddzialow firmy. Od poczatku kiedy planowalam ciążę, mowilam, ze jesli zdrowie pozwoli, to troche popracuje, bedac w ciazy. Niestety zycie to zweryfikowalo. Ze wzgledu na panującego koronawirusa wzięłam L4 juz na pierwszej wizycie - w pracy mam codziennie
kontakt z wieloma ludzmi, wiec wolalam nie ryzykować. W pracy jakos to przyjęli, w sumie nie mieli wyjścia
 
No wlasnie to tez zalezy kto jaka ma prace , bo jesli ktoś musi przekazać obowiązki no to trochę inna sytuacja bo trzeba na to czasu i jesli jest z firma związany długo to tez chce być lojalny ale jak widać nawet długoterminowe związanie z firma nie wpływa na to, ze ktoś wobec nas bedzie również wyrozumiały [emoji849]
Człowiek czy sie na bledach I teraz juz wiesz jak w swojej firmie dzialac kolejny raz w takiej sytuacji [emoji4]

Masz rację. W zasadzie to u mnie każdy mi pogratulował i powiedział że dobrze robię, że ide na zwolnienie tym bardziej, że jest 100% płatne, nawet szef tylko niepotrzebne było te zebranie i obwieszczanie wszem i wobec, że jest taka sytuacja. Po co to było? Mógł obowiązki rozdzielić sam lub w porozumieniu z kilkoma osobami a nie całym stanem. A tak wszyscy wiedzą i w razie czego powrót będzie jeszcze bardziej przykry. Jeszcze rodzina nie wie a cała firma tak [emoji19]

@Kasacja, no właśnie, teraz jest dodatkowe zagrożenie z postaci wirusa więc tym bardziej... I podczas L4 nie mogą zatrudnić nawet nikogo na zastępstwo.
 
reklama
Do góry