reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Witaj i gratulacje [emoji173] powiedz nam coś o sobie [emoji4]Ja również bym straciła zaufanie do takiego lekarza, dlatego nie dziwię się @Ewarut


Ja już po dzisiejszej wizycie. Serduszko już pięknie bije [emoji173] Następną wizyta za miesiąc i mówiła że zrobimy od razu prenatalne (ja tylko usg). Dziś byłam u niej prywatnie bo normalnie chodzę do niej na NFZ ale przychodnia na NFZ jest zamknięta. Mam tam wizytę na maj i mówiła że ma nadzieję że do tego czasu wszystko wróci do normy. Na szczęście wyniki krwi w luxmed mam za darmo. Założyła mi też kartę ciąży (W luxmed mam kartę ciąży elektroniczną)
Super, gratuluje serducha [emoji7][emoji3590]
 
reklama
@Moncia89, też mam takie ubezpieczenie ale klinika do której chodzę nie ma podpisanej umowy więc muszę płacić :( albo mam jakiś mniejszy pakiet. Ty chodzisz do Luxmedu?

@Ewarut jaka okropna pomyłka lekarza[emoji3525] Cieszę się, że jest wszystko ok ale do tego lekarza już bym nie wróciła. Jasne można się pomylić ale za szybko wystawił diagnozę. Dobrze, że poszłaś do innego sprawdzić.

Przełożyli mi wizytę na następny piątek [emoji24]Tyle czasu w niepewności. Na szczęście udało się załatwić telefonicznie zwolnienie do piątku więc od przyszłego poniedziałku luzik.
Oczywiście cała firma już wie bo szef zwołał zebranie [emoji19] Nie wiedziałam, że moja praca jest tak ważna i doceniana a ja jestem "niesamowita" że sobie radziłam z takim szerokim zakresem obowiązków. Tylko nigdy żadnej nagrody ani podwyżki za to wszystko nie dostałam [emoji19] Tak to jest jak brakuje asertywności.
 
Witaj i gratulacje [emoji173] powiedz nam coś o sobie [emoji4]Ja również bym straciła zaufanie do takiego lekarza, dlatego nie dziwię się @Ewarut


Ja już po dzisiejszej wizycie. Serduszko już pięknie bije [emoji173] Następną wizyta za miesiąc i mówiła że zrobimy od razu prenatalne (ja tylko usg). Dziś byłam u niej prywatnie bo normalnie chodzę do niej na NFZ ale przychodnia na NFZ jest zamknięta. Mam tam wizytę na maj i mówiła że ma nadzieję że do tego czasu wszystko wróci do normy. Na szczęście wyniki krwi w luxmed mam za darmo. Założyła mi też kartę ciąży (W luxmed mam kartę ciąży elektroniczną)
Gratulacje! Piękne informacje 🙂
 
Mogłam po cichaczu pójść na zwolnienie i nic nikomu nie mówić. A ja jak zwykle chciałam być uczciwa i wyłożyłam kawę na ławę jak wygląda sytuacja no i mam za swoje [emoji19] Wszyscy trąbią.
 
@Moncia89, też mam takie ubezpieczenie ale klinika do której chodzę nie ma podpisanej umowy więc muszę płacić :( albo mam jakiś mniejszy pakiet. Ty chodzisz do Luxmedu?

@Ewarut jaka okropna pomyłka lekarza[emoji3525] Cieszę się, że jest wszystko ok ale do tego lekarza już bym nie wróciła. Jasne można się pomylić ale za szybko wystawił diagnozę. Dobrze, że poszłaś do innego sprawdzić.

Przełożyli mi wizytę na następny piątek [emoji24]Tyle czasu w niepewności. Na szczęście udało się załatwić telefonicznie zwolnienie do piątku więc od przyszłego poniedziałku luzik.
Oczywiście cała firma już wie bo szef zwołał zebranie [emoji19] Nie wiedziałam, że moja praca jest tak ważna i doceniana a ja jestem "niesamowita" że sobie radziłam z takim szerokim zakresem obowiązków. Tylko nigdy żadnej nagrody ani podwyżki za to wszystko nie dostałam [emoji19] Tak to jest jak brakuje asertywności.
No bo jesteś super potrzebna jak jest robota, a jakbyś podwyżkę chciała to wtedy Twoje stanowisko mało ważne jest 😖
 
Kochane ja jutro powtarzam test.. Mam nadzieję że jutro już ta druga kreseczka będzie pięknie widoczna bo stresuje mnie ta sytuacja [emoji21]
Ja jutro pierwsza wizyta i cholernie sie boje co będzie. Na dodatek nie wiem co za lekarz mnie przyjmie, bo mój ze swojego polecenia mówił że tam przyjechałam.
 
@Moncia89, też mam takie ubezpieczenie ale klinika do której chodzę nie ma podpisanej umowy więc muszę płacić :( albo mam jakiś mniejszy pakiet. Ty chodzisz do Luxmedu?

@Ewarut jaka okropna pomyłka lekarza[emoji3525] Cieszę się, że jest wszystko ok ale do tego lekarza już bym nie wróciła. Jasne można się pomylić ale za szybko wystawił diagnozę. Dobrze, że poszłaś do innego sprawdzić.

Przełożyli mi wizytę na następny piątek [emoji24]Tyle czasu w niepewności. Na szczęście udało się załatwić telefonicznie zwolnienie do piątku więc od przyszłego poniedziałku luzik.
Oczywiście cała firma już wie bo szef zwołał zebranie [emoji19] Nie wiedziałam, że moja praca jest tak ważna i doceniana a ja jestem "niesamowita" że sobie radziłam z takim szerokim zakresem obowiązków. Tylko nigdy żadnej nagrody ani podwyżki za to wszystko nie dostałam [emoji19] Tak to jest jak brakuje asertywności.
No i człowiek taki nie doceniony... mimo , ze daje z siebie wszystko ...
Ja w poprzedniej pracy tez jak byłam na L4 i druga kolezanka to 2 pozostałe dostały premie za to , ze musiały ten tydzień czy półtorej pracować we 2 a jak później sytuacja sie odwróciła i ja zostałam sama bo 2 poszły na L4 a 3 pojechała na urlop to zostałam sama z pomocą i nie dostałam ani grosza więcej do wypłaty a do tego w podziękowaniu za mój wysiłek przez cały rok nie dostałam przedłużenia umowy i dowiedziałam sie dopiero o tym po urlopie...[emoji849][emoji849]
 
reklama
Mogłam po cichaczu pójść na zwolnienie i nic nikomu nie mówić. A ja jak zwykle chciałam być uczciwa i wyłożyłam kawę na ławę jak wygląda sytuacja no i mam za swoje [emoji19] Wszyscy trąbią.
Teraz nie opłaca się byc uczciwym, moja mama zawsze mi to powtarza , ze o mnie się nikt nie bd martwił ... A uczciwość w tych czasach jest zgubna bo ja tez taka jestem ale juz sie trochę nauczyłam myśleć o sobie i juz teraz jesli chodzi o mówienie o ciąży czekam póki dostane zwolnienie [emoji4]
 
Do góry