reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dzień dobry :)
Też tylko w domu siedzę z dzieckiem (w sumie z dziećmi ;)). Tylko do lekarza i w tym tyg jeszcze krew muszę ogarnąć. Jakieś zapasy mamy, więc co kilka dni mąż coś dokupuje na bieżąco. Ale po szale wykupywania wszystkiego i pustych półek, wczoraj był w delikatesach i półki pełne.

Ewelka8312 większość rzeczy pewnie kupimy teraz przez internet, bo od dawna tak robimy - duża oszczędność czasu. Myślę, że spokojnie można zamówić materiały budowlane z dostawą do domu. Ale ryzyko zawsze jest. My planowaliśmy narożnik i łóżko kupić starszemu i zaczęła się epidemia - i klops,trzeba czekać.
 
reklama
Dzień dobry :)
Też tylko w domu siedzę z dzieckiem (w sumie z dziećmi ;)). Tylko do lekarza i w tym tyg jeszcze krew muszę ogarnąć. Jakieś zapasy mamy, więc co kilka dni mąż coś dokupuje na bieżąco. Ale po szale wykupywania wszystkiego i pustych półek, wczoraj był w delikatesach i półki pełne.

Ewelka8312 większość rzeczy pewnie kupimy teraz przez internet, bo od dawna tak robimy - duża oszczędność czasu. Myślę, że spokojnie można zamówić materiały budowlane z dostawą do domu. Ale ryzyko zawsze jest. My planowaliśmy narożnik i łóżko kupić starszemu i zaczęła się epidemia - i klops,trzeba czekać.
Ja w sumie sklep budowlany mam na osiedlu. To sklep w którym pracowalam, zanim poszłam na L4 i podobno straszny ruch mają, tak ludzie na wolnym teraz remontują...
Ale i tak czekamy do wakacji z remontem...bo jeszcze sporo czasu..a tylko pomalować wystarczy i wtedy zaczniemy myśleć co kupić 😏
Widzialyscie jakie fajne praktyczne łóżeczko?? Potem można łóżko zrobić dla dziecka

 
Jupiii..ale się cieszę... Mowilysmy żebyś szła gdzie indziej...pięknie, strasznie się cieszę [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8] aż się popłakałam z Twojego szczęścia [emoji8][emoji8][emoji8]
Lekarz w szpitalu sam ordynator mówi a po co pani tu przyszła a ja ze na łyżeczkowanie a on zdrowej ciąży? Przecież tu wszystko jest ok. Ciąża pojedyncza rozwija się prawidłowo.
 
W ogole powiem Wam, ze strasznie mi przykro. Na watku mojej pierwszej ciazy cieszylysmy sie na tym etapie wizytami, pisalysmy o dolegliwosciach ciazowych, o zachciankach, pamietam wieczorne wyprawy do sklepu, bo mialam ochote na cos. A teraz ku wa mac ten wirus. Odbiera jakakolwiek radosc.

To moja pierwsza ciąża i gdyby ta cała sytuacja z koronowirusem rozkręciła się miesiąc temu, to nie zdecydowalibyśmy się teraz na dziecko, wolałabym przeczekać ten czas niż stresować się tym wszystkim. Z mężem chcielibyśmy odwiedzić teściów i powiedzieć im o ciąży, ale nie możemy, bo tam jest wiekowa babcia; spotkać się ze znajomymi nie można, bo strach, aby ktoś czegoś nie przywlekł...
 
To moja pierwsza ciąża i gdyby ta cała sytuacja z koronowirusem rozkręciła się miesiąc temu, to nie zdecydowalibyśmy się teraz na dziecko, wolałabym przeczekać ten czas niż stresować się tym wszystkim. Z mężem chcielibyśmy odwiedzić teściów i powiedzieć im o ciąży, ale nie możemy, bo tam jest wiekowa babcia; spotkać się ze znajomymi nie można, bo strach, aby ktoś czegoś nie przywlekł...
Ja szczerze mowiac robiac w tym miesiacu test robilam go z mysla czuje sie dziwnie, ciazowo, ale mam nadzieje, ze wyjatkowo sie nie udalo wlasnie z powodu wirusa i jesli nie bedzie ciazy to zawieszamy na czas epidemii. I bach.
 
reklama
Ja w sumie sklep budowlany mam na osiedlu. To sklep w którym pracowalam, zanim poszłam na L4 i podobno straszny ruch mają, tak ludzie na wolnym teraz remontują...
Ale i tak czekamy do wakacji z remontem...bo jeszcze sporo czasu..a tylko pomalować wystarczy i wtedy zaczniemy myśleć co kupić 😏
Widzialyscie jakie fajne praktyczne łóżeczko?? Potem można łóżko zrobić dla dziecka

Nasz 1 pokój też czeka na maluszka, już pomalowany bo akurat jesteśmy po remoncie, Trzeba będzie tylko meble kupić, bardzo mi się podoba fotel uszak do karmienia 😊 a to łóżeczko właśnie widziałam, jest bardzo fajne i ma szufladę
Lekarz w szpitalu sam ordynator mówi a po co pani tu przyszła a ja ze na łyżeczkowanie a on zdrowej ciąży? Przecież tu wszystko jest ok. Ciąża pojedyncza rozwija się prawidłowo.
Jejku cieszę się że wszystko dobrze, okropna pomyłka lekarza
 
Do góry