reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja jestem po cc. Najpierw byłam 10 dni po cc u mojego gina w gabinecie na zdjęcie szwów, a na wizycie popologowej oglądał bliznę i robił usg [emoji846]
Po połogu też byłam na kontroli. Bardziej mnie zastanawia czy w ciąży to jakoś kontrolują od początku?
Dziewczyny a czy są jakies symptomy które świadczą o tym, że ciaza nie rozwija się prawidłowo? Okropnie się stresuję :( W ogóle nie mam ochoty na jedzenie. Na samą myśl mnie mdli, najgorszej jest rano. Boję się, że moje dziecko może być niedożywione i przez to będzie coś nie tak :(
Nie martw się, organizm najpierw zapewni makroskładniki dziecku :)
Hej Dziewczyny. Zrobiłam dziś test, wrzucam fotkę z testem z niedzieli i dziś. Szczerze jestem zawiedziona że różnica jest tak słaba...
Może mało czuły test? No i jak ciąża świeża to też nie na co się stresować :) bera jest wiarygodniejsza
2 dni.. Ale wierze ze wszystko będzie dobrze, mam jakieś przeczucie, intuicję [emoji846] tylko mąż mnie irytuje, bo dla niego jak nie ma dwóch wyraźnych, grubych kresek to jest niepewność i wątpi że się udało [emoji19]
Mój mąż całą poprzednią ciążę chyba niedowierzał, że z tego naprawdę dziecko będzie [emoji16]
Bo wtedy udało nam się zaskoczyć od razu co było mega zaskoczeniem. A potem dzidzi był tak uparty, że jak tata kładł rękę na brzuchu to nigdy, przenigdy się nie ruszał. Jak mówiłam, że kopie to się na mnie mąż patrzył jak na kosmitkę.
Teraz mąż jest już bardziej świadomy konsekwencji [emoji16] ale dla facetów to zawsze i tak większa abstrakcja niż dla nas ;)


Od wczoraj wszędzie wyświetlają mi się zdjęcia, filmiki bliźniaków. To jest taaaakie urocze [emoji3059][emoji3059][emoji3059]
Może to jakiś znak?
 
Po połogu też byłam na kontroli. Bardziej mnie zastanawia czy w ciąży to jakoś kontrolują od początku?Nie martw się, organizm najpierw zapewni makroskładniki dziecku :) Może mało czuły test? No i jak ciąża świeża to też nie na co się stresować :) bera jest wiarygodniejszaMój mąż całą poprzednią ciążę chyba niedowierzał, że z tego naprawdę dziecko będzie [emoji16]
Bo wtedy udało nam się zaskoczyć od razu co było mega zaskoczeniem. A potem dzidzi był tak uparty, że jak tata kładł rękę na brzuchu to nigdy, przenigdy się nie ruszał. Jak mówiłam, że kopie to się na mnie mąż patrzył jak na kosmitkę.
Teraz mąż jest już bardziej świadomy konsekwencji [emoji16] ale dla facetów to zawsze i tak większa abstrakcja niż dla nas ;)


Od wczoraj wszędzie wyświetlają mi się zdjęcia, filmiki bliźniaków. To jest taaaakie urocze [emoji3059][emoji3059][emoji3059]
Może to jakiś znak?
Czyżby kolejne bliźnięta na grupie ? ☺
 
Hej dziewczynki.
My wczoraj po wizycie - wszystko w porządku, dwa serduszka biją pięknie. To 7 tydzień. :) kolejne genetyczne badanie z usg czeka mnie 14 kwietnia
Gratulacje bliźniaków oby zdrowo sie rozwijały. A masz początek 7 tygodnia czy jakoś w środku?

Po połogu też byłam na kontroli. Bardziej mnie zastanawia czy w ciąży to jakoś kontrolują od początku?Nie martw się, organizm najpierw zapewni makroskładniki dziecku :) Może mało czuły test? No i jak ciąża świeża to też nie na co się stresować :) bera jest wiarygodniejszaMój mąż całą poprzednią ciążę chyba niedowierzał, że z tego naprawdę dziecko będzie [emoji16]
Bo wtedy udało nam się zaskoczyć od razu co było mega zaskoczeniem. A potem dzidzi był tak uparty, że jak tata kładł rękę na brzuchu to nigdy, przenigdy się nie ruszał. Jak mówiłam, że kopie to się na mnie mąż patrzył jak na kosmitkę.
Teraz mąż jest już bardziej świadomy konsekwencji [emoji16] ale dla facetów to zawsze i tak większa abstrakcja niż dla nas ;)
Od wczoraj wszędzie wyświetlają mi się zdjęcia, filmiki bliźniaków. To jest taaaakie urocze [emoji3059][emoji3059][emoji3059]
Może to jakiś znak?

Mój mąż pomału popada w paranoje ale to z seksem, w niedziele uzgodniliśmy chociaż ja chciałam spróbować ale on że nie bo dziecko ważniejsze i do pierwszej wizyty czekamy. No ale wczoraj już coś próbowaliśmy bo czytał coś tam w internecie, ale ja raz miałam obawy czy dziecku sie nic nie stanie, czy nie zaczne plamić, a poo drugie jakoś nie czerpałam z tego przyjemności i bolało mnie troche. No więc z seksem czekamy do pierwszej wizyty, która mam nadzieje za tydzień, ale jutro do położnej będe dzwonić czy aktualna wizyta bo to pierwsza od momentu dowiedzenia sie o ciąży.
 
Dziewczyny gdzieś czytałam że kwas foliowy sztuczny, czyli ten w tabletkach może się nie wchlaniac. Myślicie że to prawda? A w diecie to ciężko uzyskać odpowiednią ilość kwasu.
Ja wstałam dziś o 6.30 a teraz tak mnie rozbolala głowa i nogi że szok, a do tej pory czułam się super. Jeść też mi się nie chce w ogóle, bleee
 
Noo. Najważniejsze żeby urodziło się zdrowe [emoji7] chociaż kiedyś robiliśmy sobie taką wróżbę wahadełkiem taki zabobon ale podobno się sprawdza i mi i mężowi wyszło dziewczynka chłopak dziewczynka więc będzie trójka ? Czas pokaże. To narazie moja pierwsza ciąża [emoji16]
Miałyście może też kiedyś ta wróżbę ? Sprawdziło się ?
Dokładnie, aby zdrowe :) nas tez pierwsza ciąża i mi kiedyś w tej wróżbie wychodził 1 chłopiec a robiłam z tz jakiś moze rok temu i wróżba zmieniła się na 1 chłopca i na 1 dziewczynkę a jak będzie zobaczymy [emoji4][emoji4]
 
Dziewczyny gdzieś czytałam że kwas foliowy sztuczny, czyli ten w tabletkach może się nie wchlaniac. Myślicie że to prawda? A w diecie to ciężko uzyskać odpowiednią ilość kwasu.
Ja wstałam dziś o 6.30 a teraz tak mnie rozbolala głowa i nogi że szok, a do tej pory czułam się super. Jeść też mi się nie chce w ogóle, bleee
Tak ten sztuczny moze sie nie wchlaniac jesli ktoś ma ta mutacje MTHRF a ma ja jakaś część populacji i trzeba by bylo badać , zeby sprawdzić ... ja nie badalam i folik zamieniłam na kwas foliowy metylowany i wiem , ze na pewno się wchłonie [emoji4]
I nie wiem czy to zabieg okolicznosci ale w styczniu zaczelam go brac a w lutym zaszlam w ciąże [emoji4]
 
reklama
Do góry