reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Hej Dziewczyny. Zrobiłam dziś test, wrzucam fotkę z testem z niedzieli i dziś. Szczerze jestem zawiedziona że różnica jest tak słaba...
 

Załączniki

  • IMG_20200317_072805.jpg
    IMG_20200317_072805.jpg
    797,6 KB · Wyświetleń: 102
reklama
Noo. Najważniejsze żeby urodziło się zdrowe 😍 chociaż kiedyś robiliśmy sobie taką wróżbę wahadełkiem taki zabobon ale podobno się sprawdza i mi i mężowi wyszło dziewczynka chłopak dziewczynka więc będzie trójka ? Czas pokaże. To narazie moja pierwsza ciąża 😁
Miałyście może też kiedyś ta wróżbę ? Sprawdziło się ?
Na weselu swoim mieliśmy zabawę, że mieliśmy obracać głowy i jeśli będziemy w tą samą strona to będzie chłopiec, a tu trzy razy odwróciliśmy inaczej i wyszly trzy dziewczynki 😋😋
 
Tak Was czytam i wychodzi na to ze tylko ja nie chce znac plci 😊 Z pierwszym dzieckiem chcialam wiedziec od razu ale z drugim juz nie i nawet na usg mowilam lekarce zeby nie mowila 😀 Mielismy niespodzianke do samego porodu 😊 Teraz tez nie chce wiedziec 🙂
 
Hej Dziewczyny. Zrobiłam dziś test, wrzucam fotkę z testem z niedzieli i dziś. Szczerze jestem zawiedziona że różnica jest tak słaba...
Jest ciemniejsza, ale ja np mając bladą kreske tak jak u Ciebie z dzisiaj po 4 dniach ponownie test zrobiłam i była dużo ciemniejsza. A dużo okres Ci sie spóźnia?
 
Dziewczyny a czy są jakies symptomy które świadczą o tym, że ciaza nie rozwija się prawidłowo? Okropnie się stresuję :( W ogóle nie mam ochoty na jedzenie. Na samą myśl mnie mdli, najgorszej jest rano. Boję się, że moje dziecko może być niedożywione i przez to będzie coś nie tak :(
Nie martw się - na tym etapie Dzieciątko nie potrzebuje aż tak dużo. Najważniejszy jest kwas foliowy. Organizm będzie pobierał z Twoich zapasów dla dziecka, więc żeby Tobie nie zabrakło, trzeba dbać o dostarczenie wszystkich skladnikow. Ale nic na siłę - jak nie jesteś w stanie jeść to nie wciskaj na siłę :)
 
reklama
Jest ciemniejsza, ale ja np mając bladą kreske tak jak u Ciebie z dzisiaj po 4 dniach ponownie test zrobiłam i była dużo ciemniejsza. A dużo okres Ci sie spóźnia?
2 dni.. Ale wierze ze wszystko będzie dobrze, mam jakieś przeczucie, intuicję 🙂 tylko mąż mnie irytuje, bo dla niego jak nie ma dwóch wyraźnych, grubych kresek to jest niepewność i wątpi że się udało 😒
 
Do góry