reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Witaj w listopadowych mamusiach 😊

Ja właśnie czekam na telefon od ginekologa, który ma mi dać zwolnienie na podstawie rozmowy, trochę mnie to czekanie irytuje. I jestem też ciekawa czy da mi zwolnienie ciążowe czy zwykłe? 🤔

Mój wynik bety z piątku 940, a wynik dzisiejszy to 3460, według kalkulatora ciąża rozwija się prawidłowo, uff ❤
Nie mam na razie żadnych dolegliwości.
Ja niestety bety nie robiłam zostałam z przed tygodnia tzn jutro będzie tydzień od ponownego testu ciążowego a nawet dwóch i potwierdziły ciąże. U rodzinnego byłam 3 tyg temu ze względu na ból pleców i ze względu na to że dalej mi nie przeszło mam dalsze zwolnienie. Do ginekologa zapisałam sie tydzień temu na 26 żeby ze spokojem już coś ładnie było widać, według kalkulatora i apki mam 6 tydzień początek 7. Ja praktycznie też żadnych dolegliwości nie mam. A Tobie gratuluje ślicznego przyrostu bety.
 
reklama
No to jeszcze nie tak źle, ja sie wstrzymam z przesunięciem wizyty na teraz, jedynie zadzwonie sie zapytam czy będzie aktualna, bo od rodzinnego i tak mam do końca miesiąca zwolnienie także na spokojnie. A to dostałaś już skierowanie na jakieś badania?
Nie jeszcze nic bo dziś było na NFZ i trwało chwilę.. myślę, ze na kolejnej wizycie już da mi jakieś skierowanie..ale jak tu nawet iść do tej przychodni i siedzieć w kolejce...
 
Nie jeszcze nic bo dziś było na NFZ i trwało chwilę.. myślę, ze na kolejnej wizycie już da mi jakieś skierowanie..ale jak tu nawet iść do tej przychodni i siedzieć w kole.jce...
Pytam, bo ja jeszcze przed 1 wizytą u ginekologa a to byłby początek 8 tyg jak pójde za tydzień i nie wiem czego sie spodziewać
 
Ewelka8312 gratulacje [emoji3590]Zazdroszczę, że masz już to za sobą. Moja wizyta 23go ale w czwartek mam się upewnić czy się odbędzie. Wtedy będzie 7+1 więc serduszko powinno już być. Stresuje się bardzo żeby wszystko było ok.

Postanowiłam jutro powiedzieć szefowi że od poniedziałku planuje iść na L4. Dziś w pracy już przegięli aż z nerwów zaczęły mi się ręce trzesc. Bez sensu narażać swoje zdrowie i wystaraną ciążę...
Trzymajcie kciuki, żeby nie wygonił mnie z gabinetu [emoji51]
 
Ewelka8312 gratulacje [emoji3590]Zazdroszczę, że masz już to za sobą. Moja wizyta 23go ale w czwartek mam się upewnić czy się odbędzie. Wtedy będzie 7+1 więc serduszko powinno już być. Stresuje się bardzo żeby wszystko było ok.

Postanowiłam jutro powiedzieć szefowi że od poniedziałku planuje iść na L4. Dziś w pracy już przegięli aż z nerwów zaczęły mi się ręce trzesc. Bez sensu narażać swoje zdrowie i wystaraną ciążę...
Trzymajcie kciuki, żeby nie wygonił mnie z gabinetu [emoji51]
Będzie dobrze, chociaż mało spalam w nocy bo bałam się,że coś jest nie tak ehh...ale uff jest ok...

Jak ci wywali to zabierz się i idź do domu....miej go w nosie..szkoda,że już nie możesz L4 wziąć..miałabyś spokojną głowę...
 
Jak myślicie koło którego tygodnia będziemy znać płeć???? Już się nie mogę doczekać kiedy się dowiem, a tu jeszcze trochę trzeba poczekać niestety 😘
 
Ja dostalam kartę ciąży już na pierwszej wizycie 5t+3, bo dr widział już serduszko. Zależy od lekarza.
W poprzedniej ciąży znałam płeć w 17 tyg, na prenaralnych w ogóle jakoś nie wspomnieli o tym, w sumie nie pamiętam, czy pytaliśmy.
 
reklama
Będzie dobrze, chociaż mało spalam w nocy bo bałam się,że coś jest nie tak ehh...ale uff jest ok...

Jak ci wywali to zabierz się i idź do domu....miej go w nosie..szkoda,że już nie możesz L4 wziąć..miałabyś spokojną głowę...
Chciałam być fair a okazało się, że niepotrzebnie bo mną się nikt nie przejmuje i wobec mnie nie są fair. Cóż, naiwni dostają po dupie. Ale uczę się na błędach. Czy będzie dobrze czy źle i tak wezmę L4.
 
Do góry