reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Jak myślicie koło którego tygodnia będziemy znać płeć???? Już się nie mogę doczekać kiedy się dowiem, a tu jeszcze trochę trzeba poczekać niestety [emoji8]
Ooo to wszystko zalezy od dziecka czy bedzie chciało pokazać i od sprzętu lekarza.. moja kolezanka jest już z 29tc i nadal nie wie co będzie miała ,bo dzidziuś sie zakrywa albo odwraca [emoji51]
 
reklama
Chciałam być fair a okazało się, że niepotrzebnie bo mną się nikt nie przejmuje i wobec mnie nie są fair. Cóż, naiwni dostają po dupie. Ale uczę się na błędach. Czy będzie dobrze czy źle i tak wezmę L4.
No niestety zwykle tak jest , ze się Toba nikt nie przejmuje i robią tak , zeby im bylo dobrze a Ty się w pracy starasz, żyły wypruwasz a nikt tego nie docenia ... trzeba myśleć o sobie i swoim dzidziusiu dlatego ja nic nie mowie o ciąży bo wiem, ze sie wkurza i tak tylko po prostu po chorobowym pójdę na ciążowe i tyle ...
 
Dziewczyny a macie może jakieś przeczucia co do płci kogo pod sercem nosicie?
Niektóre maja przeczucie od poczatku, ja nim zaszlam chciałam dziewczynkę ale teraz już w sumie bez różnicy, aby było zdrowe ... kolezanka mi napisała , ze ma przeczucie , ze bede miała dziewczynkę i mówiła, ze czesto jej przeczucia się sprawdzają a ja mialam taki moment, ze jechałam autem i sobie pomyślałam o imieniu dla dziewczynki, ze musze wybrać jakieś bo za duzo mi sie podoba ...
Nie wiem skąd taka myśl , moze to właśnie te przeczucie ?? [emoji848]
A jak u Ciebie?
 
Ja miałam wystawiona kartę ciąży od pierwszej wizyty, a byłam w 5t1d . Niestety w 9 tyg poronilam. Ciekawe jak teraz, czy mi odrazu wystawi, czy później. A co do płci, nie mam jakoś przeczuć😃 myślę że najwcześniej kobietki dowiemy sie na 1 prenatalnych
 
reklama
Niektóre maja przeczucie od poczatku, ja nim zaszlam chciałam dziewczynkę ale teraz już w sumie bez różnicy, aby było zdrowe ... kolezanka mi napisała , ze ma przeczucie , ze bede miała dziewczynkę i mówiła, ze czesto jej przeczucia się sprawdzają a ja mialam taki moment, ze jechałam autem i sobie pomyślałam o imieniu dla dziewczynki, ze musze wybrać jakieś bo za duzo mi sie podoba ...
Nie wiem skąd taka myśl , moze to właśnie te przeczucie ?? [emoji848]
A jak u Ciebie?
Dziewczyny a macie może jakieś przeczucia co do płci kogo pod sercem nosicie?
Ja od samego początku byłam przekonana że chłopak. . Każdy mówił że super wyglądam, schudłam, poprawiły mi się włosy, paznokcie, mdłości trwały tylko jakieś 3 tygodnie... A tu cyk dziewczynka [emoji66] obecnie 17 tydzień :)
 
Do góry