reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Tutaj w UK nikt sie nie przejmuje za bardzo koronawirusem, jedynie co to w sklepach powykupowane rzeczy
Tak, to prawda . Nie przejmują się tak jak w Polsce. Wszystko pootwierane, łącznie ze szkołami . Jednak odwoływane są wizyty np u lekarzy ( w tym moja u położnej) .
Nie wiem czy to dobrze, ze te szkoły są otwarte. Z jednej strony dobrze, ze nie ma atmosfery takiej totalnej paniki ale z drugiej jak sobie pomyśle, ze moje dzieci są w takim dużym skupisku innych ludzi , to boje się, żeby nie zachorowali.
 
reklama
Tak, to prawda . Nie przejmują się tak jak w Polsce. Wszystko pootwierane, łącznie ze szkołami . Jednak odwoływane są wizyty np u lekarzy ( w tym moja u położnej) .
Nie wiem czy to dobrze, ze te szkoły są otwarte. Z jednej strony dobrze, ze nie ma atmosfery takiej totalnej paniki ale z drugiej jak sobie pomyśle, ze moje dzieci są w takim dużym skupisku innych ludzi , to boje się, żeby nie zachorowali.

W Szwecji to samo..Mnie to przeraza ze wg nich to jest dobra taktyka. Boje sie zeby z takim olewajacym podejsciem nie skonczylo sie jak we Wloszech..
 
Ja za radą teściowej wstrzymam sie teraz z wizytą u ginekologa i pójde tak jak sie umówiłam za tydzień 25 jedynie przedzwonie czy będzie aktualna wizyta za tydzień. I tak mam od rodzinnego zwolnienie do końca miesiąca więc myśle, że ze spokojem a ciąża będzie o tydzień dłuższa.
 
Rany co ja napisałam miało być marca.... Ja jestem nieprzytomna..
Przepraszam.. 30 marca..
No to jeszcze nie tak źle, ja sie wstrzymam z przesunięciem wizyty na teraz, jedynie zadzwonie sie zapytam czy będzie aktualna, bo od rodzinnego i tak mam do końca miesiąca zwolnienie także na spokojnie. A to dostałaś już skierowanie na jakieś badania?
 
Ja za radą teściowej wstrzymam sie teraz z wizytą u ginekologa i pójde tak jak sie umówiłam za tydzień 25 jedynie przedzwonie czy będzie aktualna wizyta za tydzień. I tak mam od rodzinnego zwolnienie do końca miesiąca więc myśle, że ze spokojem a ciąża będzie o tydzień dłuższa.
Witaj w listopadowych mamusiach 😊

Ja właśnie czekam na telefon od ginekologa, który ma mi dać zwolnienie na podstawie rozmowy, trochę mnie to czekanie irytuje. I jestem też ciekawa czy da mi zwolnienie ciążowe czy zwykłe? 🤔

Mój wynik bety z piątku 940, a wynik dzisiejszy to 3460, według kalkulatora ciąża rozwija się prawidłowo, uff ❤️
Nie mam na razie żadnych dolegliwości.
 
reklama
Hej dziewczynki 😊 jak to u Was było, na pierwszych wizytach ciążowych z usg, lekarz zakładał karte ciąży?
 
Do góry