reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Jak myślicie koło którego tygodnia będziemy znać płeć???? Już się nie mogę doczekać kiedy się dowiem, a tu jeszcze trochę trzeba poczekać niestety [emoji8]
Też jestem ciekawa :)
Chyba to, kiedy załoza kartę ciąży zależy od tego czy będzie serce widoczne? Bo mi powiedziała, że na kolejnej wizycie założy kartę.
 
Jak myślicie koło którego tygodnia będziemy znać płeć???? Już się nie mogę doczekać kiedy się dowiem, a tu jeszcze trochę trzeba poczekać niestety [emoji8]
Ja się chyba wstępnie dowiedziałam koło 16/17 tygodnia a potwierdzone miałam na badaniu połówkowym. Czasami mówią już na pierwszych prenatalnych ale nam lekarz nie mówił a my się nie pytaliśmy bo nie było to dla nas takie ważne. Teraz też mi jest zupełnie bez różnicy jaka płeć.
 
Ewelka8312 gratulacje [emoji3590]Zazdroszczę, że masz już to za sobą. Moja wizyta 23go ale w czwartek mam się upewnić czy się odbędzie. Wtedy będzie 7+1 więc serduszko powinno już być. Stresuje się bardzo żeby wszystko było ok.

Postanowiłam jutro powiedzieć szefowi że od poniedziałku planuje iść na L4. Dziś w pracy już przegięli aż z nerwów zaczęły mi się ręce trzesc. Bez sensu narażać swoje zdrowie i wystaraną ciążę...
Trzymajcie kciuki, żeby nie wygonił mnie z gabinetu [emoji51]
[emoji110][emoji110][emoji110] kciuki , zeby Cie nie pogonili [emoji4]
Spokojnie serduszko bedzie biło jak dzwon [emoji3590]
 
reklama
A następną wizyte kiedy masz?
Mialam mieć jutro ale musze zrezygnować ze względu na przeziębienie [emoji849][emoji849]
Zadzwonię rano , ze nie przyjdę do recepcjonistki i zapytam o inny termin a jak nie bedzie terminu w najbliższym czasie to pojadę do tamtego co byłam za 1 razem i umowie sie na 27 .03 bo koleżanka tez jedzie do niego wtedy [emoji4]
A w ogole mozna mieć 2 karty ciąży?
 
Do góry