reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

Cześć :)

Ja swojego gina nie mam niestety, bo poprzednią ciążę prowadziłam w ramach innego pakietu w innej przychodni. Zresztą nie byłam z tej kobiety zadowolona.
A Wy prowadzicie ciąże w większych przychodniach typu Medicover / Enelmed czy w mniejszych? Nfz czy prywatnie?

W poniedziałek chyba zadz się gdzieś zapisać :) zobaczymy jak to wygląda u nas :)
Ja do mojego chodze od kilku lat, ale z nim i wogóle to moja pierwsza ciąża, mam nadzieje, że wizyta już nie długo i na nfz chodze i mam zamiar chodzić na nfz.
 
reklama
Cześć :)

Ja swojego gina nie mam niestety, bo poprzednią ciążę prowadziłam w ramach innego pakietu w innej przychodni. Zresztą nie byłam z tej kobiety zadowolona.
A Wy prowadzicie ciąże w większych przychodniach typu Medicover / Enelmed czy w mniejszych? Nfz czy prywatnie?

W poniedziałek chyba zadz się gdzieś zapisać :) zobaczymy jak to wygląda u nas :)

Ja poprzednią ciążę prowadziłam prywatnie i dość daleko dojeżdżałam do lekarza, ale byłam średnio zadowolona. Teraz poszłam do małej przychodni i NFZ. Lekarz bardzo miły bo już byłam kiedyś u niego, niestety dopiero w trakcie specjalizacji co mnie trochę martwi. Myślę, że po prostu będę czasem gdzieś dodatkowo chodzić na usg.
 
Mam nadzieje, że wizyta sie odbędzie i to już w tą środe, ale nie wiem będe czekać do środy z niecierpliwością. No i ile będzie trzeba sie to sie wstrzymamy. Gdzie czytałam o ciąży to wszędzie piszą że jest spadek libido w I trymestrze i nie ma kobieta ochoty na seks. Ja według apki jestem w 6 tyg końcówka 6 tyg i jakoś ochote na seks mam więc nie wiem.
Każda kobieta pewnie ma inaczej tak jak z objawami [emoji4]
 
Mnie tez dzisiaj zaczęło modlić... I obudziłam się o 7 rano głodna jak wilk :p

Co do sexu to mija gin powiedziała, że sex jak najbardziej ok, chyba że ona zabroni lub będę źle się czuć. Także coś tak baraszkujemy :D
 
Cześć :)

Ja swojego gina nie mam niestety, bo poprzednią ciążę prowadziłam w ramach innego pakietu w innej przychodni. Zresztą nie byłam z tej kobiety zadowolona.
A Wy prowadzicie ciąże w większych przychodniach typu Medicover / Enelmed czy w mniejszych? Nfz czy prywatnie?

W poniedziałek chyba zadz się gdzieś zapisać :) zobaczymy jak to wygląda u nas :)
Ja prowadzę ciąże prywatnie u doktora w jego prywatnym gabinecie. On sam tam przyjmuje. Kolejki ma że hoho, ale jeśli coś pilnie trzeba to zawsze przyjmie. Wybrałam go do prowadzenia tej ciąży bo jako jedyny trafnie poprowadził moje poprzednie poronienie i wszystko się sprawdziło co na ten temat powiedział (w przeciwienskie do 2 innych lekarzy którzy rozłożyli ręce)
 
Kontynuacja zwolnienia czy recept to można zrobić telefonicznie ale wizyty na odległość już się nie przeprowadzi. Kurczę nie dość że stresuję się pierwszą wizytą czy wszystko jest ok to teraz zaczynam się denerwować żeby mi tej wizyty nie odwołali..

Mam nadzieje, ze nie będą odwoływać.
 
reklama
Cześć [emoji4]

Ja swojego gina nie mam niestety, bo poprzednią ciążę prowadziłam w ramach innego pakietu w innej przychodni. Zresztą nie byłam z tej kobiety zadowolona.
A Wy prowadzicie ciąże w większych przychodniach typu Medicover / Enelmed czy w mniejszych? Nfz czy prywatnie?

W poniedziałek chyba zadz się gdzieś zapisać [emoji4] zobaczymy jak to wygląda u nas :)

Ja prowadzę prywatnie w mniejszym gabinecie, który prowadzą lekarze ze szpitala w którym rodziłam. Jest kameralnie i miło. Nowy gabinet, nowy sprzęt. Nie ma takiej masówki jak Luxmed czy Medicover.
Moja poprzenia ciąże tez tak prowadziłam. Dla mnie ważne jest to, ze mój gin jest pod telefonem wiec jak trZeba to do niego dzwonię lub pisze smsy. Jeszcze nie miałam sytuacji, ze mnie olał. Potrafił się odezwać w niedziele o 8 rano lub na tygodniu przed 23
 
Do góry