reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

Mam 6 +3, beta na początku tygodnia 4,5 tyś., a w piątek 13tego serducho już biło :)

Mam świetna ginekolog ale ona nie ma uprawnień do dobierania usg "ciażowych" i nie pracuje od jakiegoś czasu w szpitalu. W takie sytauacji nie wiem czy nie szukać kogoś innego???
Tak poza tym nie mam znajomości czy rozeznania w lekarzach, 3 lata temu przeprowadziłam się do Wawy a cała rodzinka we Wrocławiu... w tym polozna i dwoch ginekologów :/
 
reklama
Ja jeszcze przed pierwszą wizytą u gina, ale mam straszną ochote na seks, niestety mąż też. No ale czekamy do pierwszej wizyty ginekologicznej i będę pytać sie lekarza co z seksem w ciąży.
 
To ja mam inne zdanie na ten temat. Miałam lekarza, który nie pracował w szpitalu i nie odczułam tego . Za to miałam swoją położną i uważam, że na to warto zwrócić uwagę bo to ona jest przy nas w tym momencie. Lekarz to przyszedł właściwie na samą końcówkę i chyba raz zajrzał zapytać się jak idzie. Moja bratowa miała lekarza w szpitalu w którym rodziła i jego rola była tylko taka, że jak był po porodzie na dyżurze to przyszedł pogratulować.
Może inaczej wygląda to przy cc, albo w szpitalach bardzo obleganych, tego nie wiem. A który tc masz ? Ja we wtorek mam mieć taką pierwszą wizytę i też się denerwuję czy nie odwołają bo u mnie to już 8 tc. Dziś jak byłam w przychodni to mówili, że na chwilę obecną nic się nie zmieniło.
Byłam dziś na becie bo lekarz kazał zrobić przed wizytą i teraz czekam na wyniki. Wydawało mi się, że będę spokojna a ja co chwila sprawdzam czy jest już wynik [emoji1751]

Tyle, ze ja będę miała cc i chce zeby robił mi je mój lekarz. Jak byłam na patologii i potem po porodzie to czułam się zaopiekowana. Inna dziewczyny ba dali dziwiły sie, ze mon lekarz do mnie zaglada i kontroluje co i jak
 
Ja nawet nie mam potwierdzonej ciazy.. o zwolnieniu nawet nie mysle. A najgorsze jest to ze kieruje placowka gastronomiczna, wiec od dzisiaj jesteśmy zamknieci.. a wynagrodzenie przestojowe wynosi 60% ..
 
Ja jeszcze przed pierwszą wizytą u gina, ale mam straszną ochote na seks, niestety mąż też. No ale czekamy do pierwszej wizyty ginekologicznej i będę pytać sie lekarza co z seksem w ciąży.
Ja pytałam na pierwszej wizycie to mówił żeby uważać do 12 tyg. I tz chce a ja się boję...
 
reklama
Ja nawet nie mam potwierdzonej ciazy.. o zwolnieniu nawet nie mysle. A najgorsze jest to ze kieruje placowka gastronomiczna, wiec od dzisiaj jesteśmy zamknieci.. a wynagrodzenie przestojowe wynosi 60% ..
O kuźwa... Mało... No u mnie nie zamkną bo mamy dowozy, więc tylko zwolnienie mnie ratuje..
 
Do góry