reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Kontynuacja zwolnienia czy recept to można zrobić telefonicznie ale wizyty na odległość już się nie przeprowadzi. Kurczę nie dość że stresuję się pierwszą wizytą czy wszystko jest ok to teraz zaczynam się denerwować żeby mi tej wizyty nie odwołali..
Tez się obawiam o to jak bedZoe wyglądała teraz kwestia wizyt i kwestia kontynuacji zwolnienia
 
Ja pytałam na pierwszej wizycie to mówił żeby uważać do 12 tyg. I tz chce a ja się boję...
Mi powiedział żeby się wstrzymać do 12 tyg 😲😲
Mam nadzieje, że wizyta sie odbędzie i to już w tą środe, ale nie wiem będe czekać do środy z niecierpliwością. No i ile będzie trzeba sie to sie wstrzymamy. Gdzie czytałam o ciąży to wszędzie piszą że jest spadek libido w I trymestrze i nie ma kobieta ochoty na seks. Ja według apki jestem w 6 tyg końcówka 6 tyg i jakoś ochote na seks mam więc nie wiem.
 
Kontynuacja zwolnienia czy recept to można zrobić telefonicznie ale wizyty na odległość już się nie przeprowadzi. Kurczę nie dość że stresuję się pierwszą wizytą czy wszystko jest ok to teraz zaczynam się denerwować żeby mi tej wizyty nie odwołali..
Ja mam zwolnienie od rodzinnego do końca miesiąca i musze w tym czasie gina załatwić, jak nie swojego to będe szukać innego.
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
To może i ja się dołączę do wątku :)
Cześć :)

Ja swojego gina nie mam niestety, bo poprzednią ciążę prowadziłam w ramach innego pakietu w innej przychodni. Zresztą nie byłam z tej kobiety zadowolona.
A Wy prowadzicie ciąże w większych przychodniach typu Medicover / Enelmed czy w mniejszych? Nfz czy prywatnie?

W poniedziałek chyba zadz się gdzieś zapisać :) zobaczymy jak to wygląda u nas :)
 
Do góry