reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

7 tydzień A dokładnie 6+5

Maggie17, bliźniaki?
Jeśli możesz to możesz podać nazwisko lekarza prowadzacego z Warszawy?
Współczuję tamtejszej służby zdrowia :)
Ja bety nie robiłam, czekam z niecierpliwością na 7 tydzień kiedy pójdę na usg (o ile pójdę). A już umieram z niecierpliwości.
My po ciężkiej nocy. Szymon zasnął dopiero o 3 bo męczył go brzuszek.
Dlatego jestem nieprzytomna, ale chociaż nie mdliło mnie tak rano :)
U mnie według apki wychodzi 6 tydzień a dokładniej 5+5 lub 6 dni. U ginekologa również jeszcze nie byłam i nie wiem co w środe załatwie z położną telefonicznie. Jestem tylko po 3 testach ciążowych i wyszły pozytywnie więc również z niecierpliwością czekam na wizyte u lekarza.
 
reklama
Maggi, świetnie! Gratuluję!
Będziesz miała niezlą gromadkę :)
Też chciałam mieć bliźniaki bo w trakcie badań przed ciążą okazało się, że często jajeczkuje podwójnie :p no ale u mnie jest jedno serduszko z którego też się ogromnie cieszę :)

Obecnie w Warszawie, ale prawie kupiliśmy segment pod miastem mam nadzieję, że wszystko pójdzie Ok z kredytem a przez koronawirusa wszytsko się sypie i nie mam pojęcia co to będzie...
 
Hej . Jasne rozgosc się [emoji4]
Planujesz robic bete?
W obecnej sytuacji, sama nie wiem. Strach iść do przychodni, gdzie można się łatwo zarazić. Mnie sama od paru dni boli gardło 🤕 jeśli dostanę takie zalecenie od lekarza to napewno zrobię 🙂 planuje powtórzyć test koło wtorku zeby zobaczyć ciemniejsza kreskę.
 
W obecnej sytuacji, sama nie wiem. Strach iść do przychodni, gdzie można się łatwo zarazić. Mnie sama od paru dni boli gardło 🤕 jeśli dostanę takie zalecenie od lekarza to napewno zrobię 🙂 planuje powtórzyć test koło wtorku zeby zobaczyć ciemniejsza kreskę.
Gratulacje, u mnie też najpierw pojawila sie blada kreska potem po 3 dniach powtorzyłam i była ciemniejsza
 
reklama
Do góry