reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

Hej Dziewczyny.
Dzisiaj mam wizytę o 9:40. Chyba nigdy się tak nie stresowałam, nawet e pierwszej ciąży. Spać dziś nie mogłam.
Trzymajcie kciuki proszę za dobre wieści i żebym jakos przetrwała ten dzień bo pewnie w pracy tez się dziś dowiedzą.
Tak bardzo chciałbym zobaczyć dziś serduszko, dziś 7+1
Trzymam kciuki! Będzie dobrze, musi być :) daj znac koniecznie po wizycie :)
 
reklama
Witam [emoji4]
Jutro wizyta na 9. Oszaleje, to będzie wóz albo przewóz. Będę płakać albo skakać ze szczęścia. Nie mam dobrych przeczuć. A moja intuicja rzadko mnie zawodzi.
 
Witam [emoji4]
Jutro wizyta na 9. Oszaleje, to będzie wóz albo przewóz. Będę płakać albo skakać ze szczęścia. Nie mam dobrych przeczuć. A moja intuicja rzadko mnie zawodzi.
Dlaczego nie masz dobrych przeczuć? Coś się dzieje że tak myślisz? Który tydzień?
 
Hej Dziewczyny.
Dzisiaj mam wizytę o 9:40. Chyba nigdy się tak nie stresowałam, nawet e pierwszej ciąży. Spać dziś nie mogłam.
Trzymajcie kciuki proszę za dobre wieści i żebym jakos przetrwała ten dzień bo pewnie w pracy tez się dziś dowiedzą.
Tak bardzo chciałbym zobaczyć dziś serduszko, dziś 7+1
Mocno trzymam kciuki [emoji8]
Witam [emoji4]
Jutro wizyta na 9. Oszaleje, to będzie wóz albo przewóz. Będę płakać albo skakać ze szczęścia. Nie mam dobrych przeczuć. A moja intuicja rzadko mnie zawodzi.
A ja wierzę, że wszystko będzie dobrze [emoji8]
 
Kciukasy:]
Hej Dziewczyny.
Dzisiaj mam wizytę o 9:40. Chyba nigdy się tak nie stresowałam, nawet e pierwszej ciąży. Spać dziś nie mogłam.
Trzymajcie kciuki proszę za dobre wieści i żebym jakos przetrwała ten dzień bo pewnie w pracy tez się dziś dowiedzą.
Tak bardzo chciałbym zobaczyć dziś serduszko, dziś 7+1
 
Dlaczego nie masz dobrych przeczuć? Coś się dzieje że tak myślisz? Który tydzień?
Będzie dobrze :)
Hej Dziewczyny.
Dzisiaj mam wizytę o 9:40. Chyba nigdy się tak nie stresowałam, nawet e pierwszej ciąży. Spać dziś nie mogłam.
Trzymajcie kciuki proszę za dobre wieści i żebym jakos przetrwała ten dzień bo pewnie w pracy tez się dziś dowiedzą.
Tak bardzo chciałbym zobaczyć dziś serduszko, dziś 7+1
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Hej Dziewczyny.
Dzisiaj mam wizytę o 9:40. Chyba nigdy się tak nie stresowałam, nawet e pierwszej ciąży. Spać dziś nie mogłam.
Trzymajcie kciuki proszę za dobre wieści i żebym jakos przetrwała ten dzień bo pewnie w pracy tez się dziś dowiedzą.
Tak bardzo chciałbym zobaczyć dziś serduszko, dziś 7+1
Ja też mocno trzymam kciuki [emoji7][emoji110][emoji110] za tydzień czeka mnie to samo, wyobrażam sobie jak się czujesz.. Koniecznie się odezwij po wizycie [emoji6]
 
reklama
Nieeee juz nie :)
Bardzo wzrosl moj komfort zycia po przejsciu na diete, bo w koncu skonczyly sie codzienne bole brzucha[emoji123]
A Ty?
Ja miałam 2 razy po tygodniu takie załamanie ale nie jadłam nic czego nie powinnam tylko tak gadałam i myślałam że to niesprawiedliwe i wogole.
Ogólnie też czuje się o niebo lepiej. Najbardziej mnie wkurza zdanie ludzi wokół przecież przed dieta jadłaś to od kawałka nic ci nie będzie. Każdy to pan i znawca
 
Do góry