reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny co to może być? Teraz ja wysypało
Zobacz załącznik 1255364
Wydaje mi się, że to alergia. Może być po bananie. Ja podałam raz banana i mieliśmy problemy z kupką. Lekarz kazał odstawić całkiem banany. Jest coś takiego jak reakcja alergiczna opóźniona i występuje po czasie, jak się nazbierało w organizmie tego alergenu
 
Mój też urodzony 23.11 z wagą 3620. Teraz waży ponad 7kg, był wazony 9 marca na szczepieniu to miał 6800g. Jest tylko i wyłącznie na piersi. Mimo zaleceń pediatry o podawaniu wody, nie podaje mu jej.

Wydaje mi się że twoja troszkę mało je mimo już zróżnicowanych posiłków. A szczególnie w nocy. Mój się ze 3 razy wybudza.
 
Moja w nocy właśnie nie chce jeść ostatni posiłek zje o 22 a potem je o 3 czy 4 to wiem ze może za mało ale ona nie chce i wtedy wypluwa ulewa płacze itd nie wiem już jak jej ułożyć plan dnia pomóżcie
 
reklama
Moja w nocy właśnie nie chce jeść ostatni posiłek zje o 22 a potem je o 3 czy 4 to wiem ze może za mało ale ona nie chce i wtedy wypluwa ulewa płacze itd nie wiem już jak jej ułożyć plan dnia pomóżcie
No rozumiem cię, ciężko dziecko zmusić do jedzenia.
Może próbuj w dzień jakoś ją zachęcić do tych kaszek i kleików. Dodaj jakiegoś owoca i pomieszaj, żeby troszkę oszukać.
 
Do góry