reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Coraz bardziej mnie martwi jej waga lekarka dała nam czas do końca kwietnia by dobiła do 6 kg przynajmniej jak nie to szpital, narazie je tylko jakieś pół sloiczka warzyw lub owoców i kleik raz dziennie mleko hipp ha 1 plus zagestnik Babilon nutriton bo miała problemy z ulewaniem co ja mogę jeszcze zrobić?
Jak mały miał około dwóch miesięcy to przestał nam przybierać na wadze, było to spowodowane mlekiem. Mieliśmy problem z brzuszkiem i lekarz zalecił zmianę mleka z Bebilonu Advance na Hipp. Właśnie na Hippie przestał przybierać i dużo ulewał. Skonsultowałam się z innym lekarzem i stwierdził, że to od mleka. Mieliśmy wykonane testy alergiczne i mały dostaje Nutramigen Puramino. Po zmianie mleka na nutramigen skończyły się problemy z ulewaniem i znowu zaczął szybko przybierać.
 
reklama
Moja też miała nutramigen ale bardzo źle na niego reagowała i trafiła do szpitala i właśnie potem z lekarka zmieniliśmy na hipp ha i już nie ulewa a zagestnika się pozbywamy pomału ale nie przybiera na wadze
 
Moja też miała nutramigen ale bardzo źle na niego reagowała i trafiła do szpitala i właśnie potem z lekarka zmieniliśmy na hipp ha i już nie ulewa a zagestnika się pozbywamy pomału ale nie przybiera na wadze
A kiedy dokładnie się urodziła? Zaraz sprawdzimy w siatkach centylowych.
 
To dla niej siatka cientylowa ten czerwony punkt to jej waga w obecnym wieku. Jest poniżej 3 centyla czyli mało przybiera. W 6 miesiącu powinna wagę podwoić czy ważyć 5,8 kg.
A jest na piersi?
Screenshot_20210402-103952_Moje Dziecko.jpeg
 
Zjada od 120 do 150 z zagestnikiem Babilon nutriton w nocy raz tak raz nie plus pół sloiczka warzyw lub owocu zje wypije rozcieńczony sok z wodą kleik i kaszka nie podchodzą jej
 
reklama
Ja był soku wogole nie dawała w nocy spróbuj utrzymać jednak karmienia. A ile tych butelek mleka ja przez całą dobę? Te słoiczki w tym wieku to na razie taki dodatek. Mleko jest jeszcze podstawa jedzenia.
A wysypka może alergiczne. Może coś nowego zjadła?
Nic nowego nie jadła cały czas tylko marchewka ziemniak jabłko banan marchewka z jabłkiem to wiem ale w nocy jak się ja wybudzi to się wydziera ale nie zje. Je co 3 godziny mniej więcej
 
Do góry