reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Oo tak, a jutro bez kurtki tylko sama bluza
 

Załączniki

  • 3A910106-41CD-459D-B13F-70792105D926.jpeg
    3A910106-41CD-459D-B13F-70792105D926.jpeg
    65,8 KB · Wyświetleń: 91
Ja dziś mała ubralam w body z krótkim rękawem bawełniany pajac i kombinezon taki cienki polarowy. Tylko moja malutka na spacerze spała zasłonięte budka więc w cieniu cały czas.
Na początek tych temperatur szalonych body z długim rękawem i spodnio-leginsy, na to jedynie cieniutka kamizelka a la puchowa, w lesie przykryłam cienkim kocyki em.
 
Hej jak tam dziewczyny u was? Moja ma tylko 4880g a ma już 4 msc dwa tygodnie jak tam rozszerzenie diety u was idzie?
My dzisiaj 5 miesięcy. Mały waży 9 900.
Je wszystkie warzywka i owoce dozwolone od 4 miesiąca, czyli ziemniak, marchew, brokuł, dynia, jabłko, gruszka. Od jutra mamy zacząć podawać mięsko.
Janek wyznaje zasadę obojętnie co, byle dużo.
Podobno wcześniaki tak mają, ostatnio rozmawiałam z gastroenterologiem bo już się bałam tą jego wagą.
 
Coraz bardziej mnie martwi jej waga lekarka dała nam czas do końca kwietnia by dobiła do 6 kg przynajmniej jak nie to szpital, narazie je tylko jakieś pół sloiczka warzyw lub owoców i kleik raz dziennie mleko hipp ha 1 plus zagestnik Babilon nutriton bo miała problemy z ulewaniem co ja mogę jeszcze zrobić?
 
reklama
Do góry