reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja juz dawno jadę na persilu i jest ok. Nie pracuje rowniez w większości. Tylko, ze u nas nigdy nie było żadnych problemów ze skórą :)
 
Ja kupiłam cały zapas lovelli, nie zużyłam jeszcze połowy zatem nadal będzie szła, problemów ze skórą też nikt z rodziny nigdy nie miał ani Jula nie ma, prasuje ubramka też za każdym razem, lubię je takie pachnące, ułożone w kosteczkę, wyprasowane, takie moje zboczenie😀
 
received_432049688078917.jpeg
FB_IMG_1616333089733.jpg

Laura 11 marca skończyła 4 miesiące 😍 waży 6600g i mierzy 65cm 😉
 
reklama
Cześć dziewczyny, większość dzieciaczków tutaj jest starszych od mojej panny Julianny, za tydzień skończy 4 ms i jakiś czas temu zaczęła przewracać się najpierw na boki a potem już z plecków na brzuszek, od 2 dni potrafi z brzucha przekręcić się spowrotem na plecki i tak się turla przez całe łóżko. Nie jest to do końca prawidłowy obrót, bo kiedy jest na br, uszku to,, specjalnie,, nie wyciąga rączek spodbrzucha i myk na plecy, jak chce poleżeć na brzuchu to rączki umie już spod niego wyciągnąć. Czytałam, że obroty z brzucha na plecy dopiero w 7 ms ale to chyba troszkę inaczej wtedy będzie robić, teraz ma radochę z tego turlania i tak się zastanawiam czy z tym fantem udać się do fizjo i posprawdzać... Jak u Was? Był ktoś z tego powodu?

Druga sprawa, mamcie chore na Hashimoto i niedoczynność tarczycy, czy badalyscie dwoim dzieciom hormony tarczycy? My mieliśmy takie zalecenie w wypisie Julki i jesteśmy poo, wyszło lekko zawyzone ft3, czekam na tele poradę w zw. z powyższym...
 
Do góry