reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Aktualnie Marcysia leży na macie i sobie w najlepsze rozmawia i tracą zabawki, patrząc na nią wiem, że szybko nie pójdziemy spać 🥴😂
 
reklama
Dziewczyny a czy wasze maluszki podczas snu też przekręcają się na boczek kładę ja na pleckach, za jakiś czas słyszę szamotaninę w łóżeczku, zapalam lampkę a patrzę a moja gwiazda śpi na boczku. Co ja przekręcę na plecki to za chwilę to samo.
U mnie na odwrót nie chce spać na boczku tylko na plecach
 
My w niedzielę kończymy 11 tygodni i też przechodzimy chyba skok rozwojowy 😣 w dzień to by spała tylko na rękach, jak odłożę to od razu oczy jak 5 zł 😅 a w nocy jak przesypiała 3-4 godziny ciągiem, tak od 3 dni nie prześpi nawet dwóch, także zaczynam chodzić jak zoombie bo ja z tych lubiących spać 😂
My tez w niedziele mamy 11 tygodni :)
 
Dziewczyny, z jakiej firmy używacie pampersów i jaki rozmiar?
Mój synek (ma 9tyg) nosi teraz 2 z Dada złote ( 2 z Lupilu nam się nie sprawdziły) Ale mam wrażenie że już są przymałe i zastanawiam się jakie kupić kolejne... Czy może z innej firmy 2 są trochę większe?
 
Dziewczyny, z jakiej firmy używacie pampersów i jaki rozmiar?
Mój synek (ma 9tyg) nosi teraz 2 z Dada złote ( 2 z Lupilu nam się nie sprawdziły) Ale mam wrażenie że już są przymałe i zastanawiam się jakie kupić kolejne... Czy może z innej firmy 2 są trochę większe?
2 Pampers są do 8 kg. U nas dady też już małe, jutro 7 tygodni konczy
 
U nas dzisiaj kończymy 2 miesiące, używaliśmy babydream, bambibo, pampers, happy i w sumie to wszystkie mu podeszły 😜 ponad 1,5 tygodnia temu na szczepieniu ważył 5.5kg, więc teraz pewnie z 6kg, i ja już w większości trójek pampersów używam. Mam jeszcze cała paczkę z Pampersa dwójek, niby do 8kg, ale widzę już że robią się małe i daje mu tylko w dzień, jak często mu zmieniam.
 
Dziewczyny, z jakiej firmy używacie pampersów i jaki rozmiar?
Mój synek (ma 9tyg) nosi teraz 2 z Dada złote ( 2 z Lupilu nam się nie sprawdziły) Ale mam wrażenie że już są przymałe i zastanawiam się jakie kupić kolejne... Czy może z innej firmy 2 są trochę większe?
My używamy 2 z lupilu. U nas są super i kupiliśmy na promocji za 18 gr sztuka. W nocy też jeszcze w zupełności dają radę. Z dwójkami Dada nie mam doświadczenia, ale jedynki miałam i Dada i lupilu i dady były dużo mniejsze od tych z Lidla. Teraz z kolei 3 będę miała tylko z dady, bo Jumbo boxy ostatnio były na promocji za połowę ceny. 96 pieluch za 20 zł z tej złotej serii. Już na noc założyłam raz, ale wydają się bardzo duże w porównaniu z lupilu dwójką. Teraz będę robiła tak, że na noc 3 z Dada (złote) a na dzień lupilu 2. Jak skończę opakowanie to przejdę na trójki dada. Mamy już 10 tygodni i pewnie około 5,5 kg.
 
My używamy 2 z lupilu. U nas są super i kupiliśmy na promocji za 18 gr sztuka. W nocy też jeszcze w zupełności dają radę. Z dwójkami Dada nie mam doświadczenia, ale jedynki miałam i Dada i lupilu i dady były dużo mniejsze od tych z Lidla. Teraz z kolei 3 będę miała tylko z dady, bo Jumbo boxy ostatnio były na promocji za połowę ceny. 96 pieluch za 20 zł z tej złotej serii. Już na noc założyłam raz, ale wydają się bardzo duże w porównaniu z lupilu dwójką. Teraz będę robiła tak, że na noc 3 z Dada (złote) a na dzień lupilu 2. Jak skończę opakowanie to przejdę na trójki dada. Mamy już 10 tygodni i pewnie około 5,5 kg.
A są jakieś inne z dady niż złote?
 
reklama
Są takie zielone. One były po 15 zł za 96 sztuk trójek. Mam nawet jakieś małe opakowanie tych pieluch z poprzednich promocji, ale one nie mają tego paska wilgoci, a to bardzo wygodny gadżet :-)
Ten pasek wilgoci o którym mówisz to tylko na początku jest przydatny. Ja używam i złotych i zielonych 3 dady i wolę te zielone bez paska, a i tak jak ma nabitą pieluche to sie dłonią wyczuje, wtedy zmieniam.
 
Do góry