reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dziewczyny a czy wasze maluszki podczas snu też przekręcają się na boczek kładę ja na pleckach, za jakiś czas słyszę szamotaninę w łóżeczku, zapalam lampkę a patrzę a moja gwiazda śpi na boczku. Co ja przekręcę na plecki to za chwilę to samo.
Mój od urodzenia śpi tylko na boku, sporadycznie na plecach. Ma wiotka krtań i zaraz po urodzeniu na plecach słychać było, że źle mu się oddycha. Rozmawiałam z położna i mówiła, że jest to jak najbardziej bezpieczna pozycja
 
reklama
Cześć, jesteśmy po pierwszym szczepieniu. Mały ma 11 tygodni, waga 5570g. Czyli przybrał 2,5kg w te 2,5 miesiąca :)
Ciężki dzień dziś, przepłakany.
 
Cześć, jesteśmy po pierwszym szczepieniu. Mały ma 11 tygodni, waga 5570g. Czyli przybrał 2,5kg w te 2,5 miesiąca :)
Ciężki dzień dziś, przepłakany.
Ojjj te szczepienia, aż się wzdrygam na samą myśl tym bardziej że Jula ma tendencje do zanoszenia, bardzo mało płacze, co najwyżej marudzi ale jak te kilka razy się nam rozpłakała to prawie że trzeba było w twarz dmuchać, a potem jeszcze ten żal... Pięknie dzidzia przybiera, u nas podobnie. Jutro chrzcimy Juleczke i ciekawa jestem jak będzie, pora taka ze zazwyczaj śpi 😀ale nie lubi zakładania czapy i mycia włosów 😉
 
Dziewczyny a czy wasze maluszki podczas snu też przekręcają się na boczek kładę ja na pleckach, za jakiś czas słyszę szamotaninę w łóżeczku, zapalam lampkę a patrzę a moja gwiazda śpi na boczku. Co ja przekręcę na plecki to za chwilę to samo.
Ile ma córcia tygodni? Moja 7 i jeszcze sama się nie potrafi tak przekręcić żeby spać na boczku, co najwyżej sama głowę przekręci. Uwielbia za to spać na brzuchu.
 
U nas szczepiony w środę. Płakał bardzo, pierwszy raz aż łzy popłynęły. Ale pani pielęgniarka poleciła mi go wziąć na ramię, jak do odbicia i zaraz się uspokoił.
 
My mamy prawie 11 tygodni i chyba przechodzimy 3 skok rozwojowy, mały mniej śpi niż zwykle, w dzień robi raczej krótkie drzemki. Noc póki co nawet ok. Szczepienie mamy dopiero 25 lutego. Co do przekręcania się na bok to jeszcze się nie przekręca nawet nie próbuje ale za to nauczył sie wkładać rączki do buzi i ssać kciuka
 
Ojjj te szczepienia, aż się wzdrygam na samą myśl tym bardziej że Jula ma tendencje do zanoszenia, bardzo mało płacze, co najwyżej marudzi ale jak te kilka razy się nam rozpłakała to prawie że trzeba było w twarz dmuchać, a potem jeszcze ten żal... Pięknie dzidzia przybiera, u nas podobnie. Jutro chrzcimy Juleczke i ciekawa jestem jak będzie, pora taka ze zazwyczaj śpi [emoji3]ale nie lubi zakładania czapy i mycia włosów [emoji6]
My w niedzielę chrzcimy i też nie wiem co będzie robił bo do kościoła autem ale krótko więc nie wiem czy uśnie. Powodzenia w kościele
 
reklama
My mamy prawie 11 tygodni i chyba przechodzimy 3 skok rozwojowy, mały mniej śpi niż zwykle, w dzień robi raczej krótkie drzemki. Noc póki co nawet ok. Szczepienie mamy dopiero 25 lutego. Co do przekręcania się na bok to jeszcze się nie przekręca nawet nie próbuje ale za to nauczył sie wkładać rączki do buzi i ssać kciuka
My w niedzielę kończymy 11 tygodni i też przechodzimy chyba skok rozwojowy 😣 w dzień to by spała tylko na rękach, jak odłożę to od razu oczy jak 5 zł 😅 a w nocy jak przesypiała 3-4 godziny ciągiem, tak od 3 dni nie prześpi nawet dwóch, także zaczynam chodzić jak zoombie bo ja z tych lubiących spać 😂
 
Do góry