reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Macie może maty piankowe na podłogę. Jakie się u was najlepiej sprawdzają? Ja chce kupić któraś ale boję się że "puzzle" będą się rozjerzdzac i myślałam o takiej skladanej jak wachlarzyk.
Ale te że skip hop sa strasznie drogie. Macie coś tańszego? Czy jednak warto pójść w tą drogą?
 
reklama
Macie może maty piankowe na podłogę. Jakie się u was najlepiej sprawdzają? Ja chce kupić któraś ale boję się że "puzzle" będą się rozjerzdzac i myślałam o takiej skladanej jak wachlarzyk.
Ale te że skip hop sa strasznie drogie. Macie coś tańszego? Czy jednak warto pójść w tą drogą?
Ja ostatnio badałam temat mat...sporo piszą o tym w necie - chodzi o to aby być ostrożnym przy ich zakupie bo maja rożny skład, który wpływa negatywnie na zdrowie dzieci (rakotwórcze substancje). Sprzedający często zachwalają produkt zapewniając o jego bezpiecznym składzie ale trzeba tez szukać opinii. Zamówiłam jedna miała być nieszkodliwa a kal rozpakowalam zabił mnie jej zapach który nie zelżał nawet po 2 dniach stoi spakowana do zwrotu. Do najtańszych nie należała, poprosiłam sprzedającego zeby mi jej specyfikacje wysłał i wysłał a na niej ze do użytku od 3 r.z a on sprzedawał jako 0+. Teraz dumam nad wyborem i czytam opinie.
 
Macie może maty piankowe na podłogę. Jakie się u was najlepiej sprawdzają? Ja chce kupić któraś ale boję się że "puzzle" będą się rozjerzdzac i myślałam o takiej skladanej jak wachlarzyk.
Ale te że skip hop sa strasznie drogie. Macie coś tańszego? Czy jednak warto pójść w tą drogą?
A może materiałowa? Problem tylko że pewnie trzeba często prac
 
No moja mała też cyka okresowo przy piersi. I moje piersi też są właśnie takie miękkie. Wcześniej lakratorem mogłam z nich ściągać a teraz nie ale jak nacisne czy pocieagne brodawke to mleko się pojawia.
Zaczęłam pić Fema... ltiker i Karmi żeby ta laktacje pobudzić ale póki co jakiś wielkich efektów (żeby piersi były nabrzmiale nie widzę).
Ja już sama przez to dostaje chyba jakiegoś wariactwa. To moje 2 dziecko ale pierwsze karmione piersia z piersi [emoji1787] ( bo starszej córce mleko odciagalam i karmiła butelką) I mam ciągle obawy czy wszystko jest ok.
Ile w dzień śpi a wasze maluszki bo moja do 15 potrafi łącznie pospać moze że 2-3 godziny ale pozniej do wieczora robi sobie takie 15-20 min drzemki.
Uważaj bo nie które karmi mają 0,5% alkocholu. Piłam ten Femali.... Ale nie zauważyłam działania lepsze jest Pullate, a i Inka i Bawarka.
U mnie ze spaniem różnie, jedyne co pewne że jak po 12 pójdę na zewnątrz to będzie spał. A tak to ma drzemki krótkie albo śpi ma rękach ale na szczęście nie koniecznie moich :)
 
Dziewczyny z tym alkoholem na spokojnie jak dziecko np zaśnie na noc i ma długa przerwę w piciu to śmiało karmi idzie wypić , ja wam polecam z całego serca na laktacja łuskę kakowa , znajdziecie w spożywczym albo ze zdrowa żywnością 671503A3-D87C-4397-A9B6-69E68C092DBD.png
671503A3-D87C-4397-A9B6-69E68C092DBD.png
671503A3-D87C-4397-A9B6-69E68C092DBD.png
 
Macie może maty piankowe na podłogę. Jakie się u was najlepiej sprawdzają? Ja chce kupić któraś ale boję się że "puzzle" będą się rozjerzdzac i myślałam o takiej skladanej jak wachlarzyk.
Ale te że skip hop sa strasznie drogie. Macie coś tańszego? Czy jednak warto pójść w tą drogą?

My mamy mate ze skip hop wesołe podwórko ale dostaliśmy ją w ramach prezentu na święta dla mlodego. Moja siostra i kuzynki ją mają i są bardzo zadowolone. Nie niszczy się, łatwo zachować czystość i sama na niej ćwiczę wiec dwa w jednym :D

U mnie laktacja po dwóch dobach załamania wraca do normy :) za to moje pogodne i cichutkie dziecko zaczęło manifestować swoją obecność donośnym ryczkiem kiedy jest bardzo zmeczony :p
 
My mamy mate ze skip hop wesołe podwórko ale dostaliśmy ją w ramach prezentu na święta dla mlodego. Moja siostra i kuzynki ją mają i są bardzo zadowolone. Nie niszczy się, łatwo zachować czystość i sama na niej ćwiczę wiec dwa w jednym :D

U mnie laktacja po dwóch dobach załamania wraca do normy :) za to moje pogodne i cichutkie dziecko zaczęło manifestować swoją obecność donośnym ryczkiem kiedy jest bardzo zmeczony :p
Tez myśle nad ta Katarze skip hop wesołe podwórko - wydziela jakieś zapachy czy jest bezwonna?
 
Dziewczyny a czy wasze maluszki podczas snu też przekręcają się na boczek kładę ja na pleckach, za jakiś czas słyszę szamotaninę w łóżeczku, zapalam lampkę a patrzę a moja gwiazda śpi na boczku. Co ja przekręcę na plecki to za chwilę to samo.
 
reklama
No moja mała też cyka okresowo przy piersi. I moje piersi też są właśnie takie miękkie. Wcześniej lakratorem mogłam z nich ściągać a teraz nie ale jak nacisne czy pocieagne brodawke to mleko się pojawia.
Zaczęłam pić Fema... ltiker i Karmi żeby ta laktacje pobudzić ale póki co jakiś wielkich efektów (żeby piersi były nabrzmiale nie widzę).
Ja już sama przez to dostaje chyba jakiegoś wariactwa. To moje 2 dziecko ale pierwsze karmione piersia z piersi
emoji1787.png
( bo starszej córce mleko odciagalam i karmiła butelką) I mam ciągle obawy czy wszystko jest ok.
Ile w dzień śpi a wasze maluszki bo moja do 15 potrafi łącznie pospać moze że 2-3 godziny ale pozniej do wieczora robi sobie takie 15-20 min drzemki.
Moja mała też okresowo cyka, zauważyłam, że dzieje się to kiedy piersi są już twarde, a w nich dużo mleka, mała wówczas pije łapczywie, pewnie nie nadąża z ilością i wówczas zaczyna się cykanie, które po jakimś czasie mija... Uznałam że nie będę sie tym przejmować... Jeśli chodzi o spanie, to z Julka jeszcze mam fajnie tzn. 2x dziennie śpi po 3h, oprócz tego kilka drzemek ok. półgodzinnych, czesem krótszych. Noce też są fajne, pierwsze spanko 4 do 5 godz, potem śpi po 2 do 3 godz 😁 na razie spokojniutka, poleżeć lubi, kocha hamak siostry
 
Do góry