reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
My w niedzielę chrzcimy i też nie wiem co będzie robił bo do kościoła autem ale krótko więc nie wiem czy uśnie. Powodzenia w kościele
I jak poszło? Przespało dzieciątko? Julka nie obudziła się nawet jak ja sowicie lał po główce, nie żałował, cały lepek mokry miala😄 spowrotem trzeba było autem wracać, bałam się ze dobrze tej główki nie wytarłam i zmarznie podczas spaceru. Cieszę się że już dzieciątko ochrzczone 😁
 
I jak poszło? Przespało dzieciątko? Julka nie obudziła się nawet jak ja sowicie lał po główce, nie żałował, cały lepek mokry miala[emoji1] spowrotem trzeba było autem wracać, bałam się ze dobrze tej główki nie wytarłam i zmarznie podczas spaceru. Cieszę się że już dzieciątko ochrzczone [emoji16]
Wszystko się udało w kościele był spokojny nie płakał, troszkę marudził bo musiałam go obudzić do ubierania i spania nie miał. My w obie strony autem, ale i tak nie usnął. Za to wieczorem marudził bo spać chciał a nie mógł usnąć, w nocy sporo spał Leoś wczoraj też jeszcze dochodził do siebie. Ale już jest ok. W w jaki dzień chrzciliście? My w niedzielę na mszy potem w domu obiad i kawa, plus przekąski jakieś. Na szczęście miałam kucharke więc przyjechaliśmy z kościoła to obiad gotowy i podany [emoji1]
A Julka ile ma miesięcy lub tygodni? Mój Leoś 13 tygodni ma i zaraz skończy 3 miesiące.
 
Wszystko się udało w kościele był spokojny nie płakał, troszkę marudził bo musiałam go obudzić do ubierania i spania nie miał. My w obie strony autem, ale i tak nie usnął. Za to wieczorem marudził bo spać chciał a nie mógł usnąć, w nocy sporo spał Leoś wczoraj też jeszcze dochodził do siebie. Ale już jest ok. W w jaki dzień chrzciliście? My w niedzielę na mszy potem w domu obiad i kawa, plus przekąski jakieś. Na szczęście miałam kucharke więc przyjechaliśmy z kościoła to obiad gotowy i podany [emoji1]
A Julka ile ma miesięcy lub tygodni? Mój Leoś 13 tygodni ma i zaraz skończy 3 miesiące.
To Julcia miesiąc młodsza, miała być z listopada, a urodziła się 1 grudnia 😁 chrzciny były w sobotę na 15:00, torcik, kawa, ciacha, kopa a potem ciepła kolacja i na koniec zimna płyta, ja catering zamawiałam, wszystko pięknie się udało, smaczne, ciepłe, polecam. Ona spala po chrzcinach jeszcze prawie 3 godz więc mogłam se spokojnie gości obskoczyć, potem sesja, troszkę noszenia i noc zapadła.
 
Wy już po chrzcinach,a ja jeszcze o tym nawet nie myślałam....
Na razie najważniejsze to zacząć ogarniać stomie u Jasia i wyjść w końcu ze szpitala,ale coś mi sie wydaje że w tym tyg się nie uda...
 
Wy już po chrzcinach,a ja jeszcze o tym nawet nie myślałam....
Na razie najważniejsze to zacząć ogarniać stomie u Jasia i wyjść w końcu ze szpitala,ale coś mi sie wydaje że w tym tyg się nie uda...
Kurczę nie wiedziałam, że Jasiu znowu w szpitalu, jakoś wydawało mi się ze jest wszystko w porządku. Lekarze są pewni ze to stomia? Zdrowia dla Was.
 
Wy już po chrzcinach,a ja jeszcze o tym nawet nie myślałam....
Na razie najważniejsze to zacząć ogarniać stomie u Jasia i wyjść w końcu ze szpitala,ale coś mi sie wydaje że w tym tyg się nie uda...
Biedny nasz Jasieniek, nacierpi się chłopczyk malutki. Przytul go gorąco od nas. Od kiedy w szpitalu? I czy jest szansa, że to stomia tylko czasowa?
 
reklama
Cześć,
Czytałam trochę to forum będąc w ciąży.
Nasz Jaś urodził się 2 listopada. Trochę martwię się jego wagą - 7200. Zaczynamy nosić rozmiar 74. Jak wygląda to u was? Jakie duże są już wasze maluszki?
 
Do góry