reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dziewczyny karmiące piersią czy odbijacie swoje maluszki i czy one wam odbijają. Bo ja w szpitalu tego nie robiłam i teraz wydaje mi się to niepotrzebne choć kilka raz małej zdążyło się odrobinę ulac w łóżeczku.
 
reklama
Dziewczyny karmiące piersią czy odbijacie swoje maluszki i czy one wam odbijają. Bo ja w szpitalu tego nie robiłam i teraz wydaje mi się to niepotrzebne choć kilka raz małej zdążyło się odrobinę ulac w łóżeczku.
Moje starsze dzieci nie odbijały wcale.

Teraz jeszcze nie mam pokarmu,ale mały nawet nie chce ssać. Tylko śpi albo sie rozgląda,nie płacze. Brzuszek ma wzdęty i robiły mu wlewke- pomału wychodzi smółka. Bedzie miał usg brzusia. Pobierali mu krew do badań. Ma 3 wkłucia na główce...😰.
Do tego zaczyna żółknąć...
 
Moje starsze dzieci nie odbijały wcale.

Teraz jeszcze nie mam pokarmu,ale mały nawet nie chce ssać. Tylko śpi albo sie rozgląda,nie płacze. Brzuszek ma wzdęty i robiły mu wlewke- pomału wychodzi smółka. Bedzie miał usg brzusia. Pobierali mu krew do badań. Ma 3 wkłucia na główce...😰.
Do tego zaczyna żółknąć...
Biedny Maluszek 😟 zdrówka dla Was
 
Ojej ale wy już skonczyliscie 24 godziny? Bo przez pierwsza dobę noworodek może nie jeść wcale i jeśli cukier ma ok to nie trzeba się martwić.
Ale czemu taki wzięty brzuszek ma bidulek?
Może zapytaj o laktator żeby jednak pobudzać laktacje na czas jak będzie chciał już jeść.
Moje starsze dzieci nie odbijały wcale.

Teraz jeszcze nie mam pokarmu,ale mały nawet nie chce ssać. Tylko śpi albo sie rozgląda,nie płacze. Brzuszek ma wzdęty i robiły mu wlewke- pomału wychodzi smółka. Bedzie miał usg brzusia. Pobierali mu krew do badań. Ma 3 wkłucia na główce...[emoji27].
Do tego zaczyna żółknąć...
 
Dziewczyny karmiące piersią czy odbijacie swoje maluszki i czy one wam odbijają. Bo ja w szpitalu tego nie robiłam i teraz wydaje mi się to niepotrzebne choć kilka raz małej zdążyło się odrobinę ulac w łóżeczku.
[/QUOTE

Nie odbijałam w szpitalu, w domu tez nie, kiedy daje do odbijania nie odbija. Jak leży i nie śpi to zdarza jej się ulać.
 
No tak około 200g na tydzień przybiera. A u Ciebie jak ? Tylko że ja karmię mm bo swojego pokarmu mam za mało i mała się nie najada denerwuje się i płacze. Zauważyłam ostatnio że straszne gazy ma. Czy jak karmi się mm to przepaja się czy raczej nie ?
My karmimy się mm, jeśli nie ma problemow z brzuszkiem (ładnie robi kupy, brzuszek nie boli nie ma gazów) to nie trzeba można ale nie jest to konieczne w innym wypadku jak brzuszek boli nie ma kupy itp to trzeba przepajać. Tylko zwykła przegotowaną bez żadnej glukozy ;)
 
My karmimy się mm, jeśli nie ma problemow z brzuszkiem (ładnie robi kupy, brzuszek nie boli nie ma gazów) to nie trzeba można ale nie jest to konieczne w innym wypadku jak brzuszek boli nie ma kupy itp to trzeba przepajać. Tylko zwykła przegotowaną bez żadnej glukozy ;)
Dziękuję za informację 😊 Moja ma właśnie straszne gazy i często przy nich płacze 😕
 
reklama
Do góry