reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

A jeszcze jakieś badania z krwi kazała Ci dorobić. Jakieś markery czy przeciwciala?
Endokrynolog zalecił kontrolę co 4 tyg do porodu tego guzka. A 4 tyg po porodzie biopsja. Porównując wyniki USG pierwszego i drugiego, to wymiar jest taki sam. Tylko poprzednio tarczyca nie była powiększona. No i poprzednio dr nic nie mówił o ukrwieniu guzka i na USG nie było widać przepływów a teraz stwierdził, że jest mocno ukrwiony.
 
reklama
Cięcie to wcale nie mała operacja. Nie dość że samo nacięcie jest duże to jeszcze przecina się macica która w ciąży przecież bardzo się powiększa i jest mocno ukrwiona.
Ja osobiście uważam że wiele kobiet to bagatelizuje uważają że to takie nic rozetna wyjma i po sprawie A to jednak jest normalna operacja i rana i brzuchu.
Dokładnie i od tego czasu uważam , ze wcale ta cesarka nie jest taka super . Ale właśnie niektórzy myśla , ze wyciągnie się dziecko i wszystko gra 🤨
 
A jeszcze jakieś badania z krwi kazała Ci dorobić. Jakieś markery czy przeciwciala?
Nie, tylko TSH i ft4. Ale i tak zrobiłam pełny pakiet i wyszło że wszystko jest w normie. Nawet Anty-TPO które było podwyższone miesiąc temu teraz spadło... Tylko TSH jest nisko 0,151, ale norma dla ciężarnych to powyżej 0,1 ;)
 
Ja mam przedszkolaka i narazie chodzi do przedszkola, gdy urodze zostanie w domu na pewno, nie wiem jeszcze jak długo. Mąż już pracuje znowu zdalnie w domu.

Właśnie siedzę w kiblu i sie męczę, mdli mnie strasznie mam tak od niedawna co jakis czas w nocy i za każdym razem mysle czy to już coś się zaczyna czy tylko będzie nieprzespana noc. Ja to z kolei mogę spać zawsze i wszędzie, zasypiam jak dziecko odczuwam duże zmęczenie i podobnie jak Bubus mam dość już tej ciąży. Ta końcówka i fizycznie i psychicznie wykańcza.
 
Właśnie znalazłam coś takiego na grupie gdzie rodzic po ludzku w zwiazku z rozdzielaniem z dzieckiem po porodzie
Screenshot_20201021-032857.jpeg
Screenshot_20201021-032914.jpeg
 
Ja mam przedszkolaka i narazie chodzi do przedszkola, gdy urodze zostanie w domu na pewno, nie wiem jeszcze jak długo. Mąż już pracuje znowu zdalnie w domu.

Właśnie siedzę w kiblu i sie męczę, mdli mnie strasznie mam tak od niedawna co jakis czas w nocy i za każdym razem mysle czy to już coś się zaczyna czy tylko będzie nieprzespana noc. Ja to z kolei mogę spać zawsze i wszędzie, zasypiam jak dziecko odczuwam duże zmęczenie i podobnie jak Bubus mam dość już tej ciąży. Ta końcówka i fizycznie i psychicznie wykańcza.

I jak tam się czujesz?

Niestety, ale obawiam się że takie oświadczenia na niewiele zdadzą się...

Coś mnie chyba bierze, totalnie odcięło mi sily... mam nadzieję, że nie rozłożył mnie na maxa i to chwilowe oslabienie. Spałam 9h i dalej mogłabym iść spać...
 
Dziewczyny 37 tydzień i od wczoraj mam takie uczucie wstawienie główki w kanał rodny tak mnie uciska pod brzuchem czuje takie napieranie ogromne.i do tego bolą mnie kości.ledwo chodzę nie wiem czy to to czy to co innego ? Macie tak ? Na ile przed porodem może się tak dziać?
 
reklama
Nie mam pojęcia jak będa do tego podchodzic, zawsze można spróbowac i mieć ze sobą w razie co, jeśli obawiamy się pozytywnego wyniku na covid.
Oswiadczenie oswiadczeniem, ale czy je będą respektować? Koleżanka jak rodziła, to jej kazali sie odwoływać do sądu, mieli gdzieś oświadczenia, prawo itp.
 
Do góry