reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

No właśnie moja gin nie mówiła nic na wizytach ze jest taka duża mówiła Ile ma cm i ile wazy ale nie sprawdzałam tego . Teraz poszłam do innego i mówi ze jest duża i trochę po za normami ale nic więcej nie mówił wody mam dobre przepływy tez i cała resztę . Mój facet ma 189 wzrostu i sam urodził się z waga prawie 4 kg . Może temu mała tak śmiga. W poniedziałek mam wizytę znowu zobaczymy ile teraz będzie miała. Bardziej obawiam się tego jak wyjdzie to pewnie będzie cała ,,poskrecana,, bo nie wiem gdzie się mieści w tym brZuchu bo nie jest jakiś duży a kształt ma dziwny bardziej jajowaty... a nie taki bardziej okrągły . Już czuje ze jest jej ciasno bo cały czas mam go napiety i twardy czy leżę czy chodzę czy siedzę ..
 

Załączniki

  • 00B7DD0B-6A53-45DB-894E-74B185319764.jpeg
    00B7DD0B-6A53-45DB-894E-74B185319764.jpeg
    21,7 KB · Wyświetleń: 137
reklama
No właśnie moja gin nie mówiła nic na wizytach ze jest taka duża mówiła Ile ma cm i ile wazy ale nie sprawdzałam tego . Teraz poszłam do innego i mówi ze jest duża i trochę po za normami ale nic więcej nie mówił wody mam dobre przepływy tez i cała resztę . Mój facet ma 189 wzrostu i sam urodził się z waga prawie 4 kg . Może temu mała tak śmiga. W poniedziałek mam wizytę znowu zobaczymy ile teraz będzie miała. Bardziej obawiam się tego jak wyjdzie to pewnie będzie cała ,,poskrecana,, bo nie wiem gdzie się mieści w tym brZuchu bo nie jest jakiś duży a kształt ma dziwny bardziej jajowaty... a nie taki bardziej okrągły . Już czuje ze jest jej ciasno bo cały czas mam go napiety i twardy czy leżę czy chodzę czy siedzę ..
Mój brzuch też jest tak nisko. I tak mnie ciągnie do dołu czasem czuję że się trzyma na nitkach
 
No właśnie moja gin nie mówiła nic na wizytach ze jest taka duża mówiła Ile ma cm i ile wazy ale nie sprawdzałam tego . Teraz poszłam do innego i mówi ze jest duża i trochę po za normami ale nic więcej nie mówił wody mam dobre przepływy tez i cała resztę . Mój facet ma 189 wzrostu i sam urodził się z waga prawie 4 kg . Może temu mała tak śmiga. W poniedziałek mam wizytę znowu zobaczymy ile teraz będzie miała. Bardziej obawiam się tego jak wyjdzie to pewnie będzie cała ,,poskrecana,, bo nie wiem gdzie się mieści w tym brZuchu bo nie jest jakiś duży a kształt ma dziwny bardziej jajowaty... a nie taki bardziej okrągły . Już czuje ze jest jej ciasno bo cały czas mam go napiety i twardy czy leżę czy chodzę czy siedzę ..
jak dla mnie to ten brzuch jest duży ;)
 
No właśnie chodzi mi o kształt ze nie jest taki hmm okrągły czy rozlany po bokach tylko bardziej wydęty do przodu i Jest dziwnie owalny 🤷🏼‍♀️ Jakoś inaczej wyglądały brzuchy w ciąży od koleżanek czy siostry . 😂
 
reklama
Do góry