reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dokładnie o tym samym rozmawiałam z moim mężem, była masakra na początku ciąży z covidem i teraz będzie powtórka z rozrywki...

Mam taką sytuację, ze mieszkam po Warszawą, ale cała rodzina jest z okolic Wrocławia i zastanawiam się czy nie jechać do rodziców przed porodem. We Wrocławiu na oddziale położniczy pracuje chrzestny mojego męża i powiedział, że jeśli chce rodzic u niego to jeden telefon i wszystko załatwione. I nie lubię korzystać z takich znajomości ale chyba skorzystam... Bo jeśli coś się stanie przy porodzie to chyba nie wybaczę sobie...

Który szpital we Wrocku jak coś?
 
Mój stan teoretycznie tez nie jest wskazaniem do cc - ale lekarz który mnie prowadzi i patrzy na indywidualny stan uważa inaczej. Kurczę


Ja miałam wizytę w czwartek i wtedy brał próbkę na GBS. W pierwszej ciąży miałam dodatni wynik wiec w tej będzie taki sam.

Wcale nie musi być taki sam ;) to ze w pierwszej byl dodatni nie oznacza ze w drugiej też będzie i na odwrót ;)
 
reklama
We Wrocławiu Szpital Uniwersytecki na Chałubińskiego został niedawno szpitalem dla rodzących z COVID 19 były nawet protesty z tego powodu.

Tak Kliniki zamknięte i zrobiono z nich covidowy to wiem. Planowałam początkowo tam rodzić, ale z tego co wiem wciąż czekają na odpowiedzi na pisma które pisali w tej sprawie, ale na razie za kolorowo to nie wygląda i nie wiadomo czy coś się zmieni... Także u mnie wybór zmieniony na Borowską o ile akcja sama się zacznie, bo ponoc ciężko z miejscami i na planowe cc i indukcję nie bardzo chcą przyjmować :(
 
Do góry