reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Brochów, ale wykluł się covid, 5 poloznych zarażonych... sama nie wiem co robić..

No właśnie tez słyszałam, ale ponoć porodówka działa dalej normalnie. Izolowali chyba tylko część pacjentek. Wstrzymali też od dzisiaj rodzinne i na Brochowie i na Kamieńskiego.
Ja bym chciała trafić na Borowska ale jak sie samo nie zacznie i mnie nie przyjmą to chyba też się będę kierować na Brochow. Ale im więcej cyrkow z covidem się dzieje tym coraz większy mętlik w głowie.
Na kiedy masz termin?
 
reklama
Na Borowskiej pewnie straszne tłumy. Może być kłopot z miejscem. No ale we Wrocławiu brak.miejsc nie jest niczym nowym.
No właśnie tez słyszałam, ale ponoć porodówka działa dalej normalnie. Izolowali chyba tylko część pacjentek. Wstrzymali też od dzisiaj rodzinne i na Brochowie i na Kamieńskiego.
Ja bym chciała trafić na Borowska ale jak sie samo nie zacznie i mnie nie przyjmą to chyba też się będę kierować na Brochow. Ale im więcej cyrkow z covidem się dzieje tym coraz większy mętlik w głowie.
Na kiedy masz termin?
 
A byłaś tam kiedyś? Na Brochowie?
Porodowka nie jest taka zła jeśli trafi się do jednej z sal rodzinnych. Gorzej jak trzeba rodzić w ogólnej. No ale ja widziałam jak to wygląda jakieś 7 lat temu. Może przez ten czas coś się zmieniło.
Brochów, ale wykluł się covid, 5 poloznych zarażonych... sama nie wiem co robić..
 
No właśnie tez słyszałam, ale ponoć porodówka działa dalej normalnie. Izolowali chyba tylko część pacjentek. Wstrzymali też od dzisiaj rodzinne i na Brochowie i na Kamieńskiego.
Ja bym chciała trafić na Borowska ale jak sie samo nie zacznie i mnie nie przyjmą to chyba też się będę kierować na Brochow. Ale im więcej cyrkow z covidem się dzieje tym coraz większy mętlik w głowie.
Na kiedy masz termin?
Na 5.11 mam termin, w poniedziałek ostatnia wizyta u mojej gin, zobaczymy czy cos sie już dzieje czy cisza.
Nie chce sie chwalić czy coś, ale z racji posiadania wujka na oddziale na Brochowie na 100% mam sale rodzinną.
Na Chabińskiego mam też koleżankę położną, mówiła, że przez miesiąc miały jedyną kobietę z covidem więc luzik. W trzy się opiekowały jedną osobą a nie całym oddzialem.
 
Jestem ciagle ostatnio głodna 🤨 teraz właśnie obieram jabłko , ale czekolada się patrzy 😭😆
 

Załączniki

  • 18F136EA-81B2-4F19-9802-28D41CF61D1E.jpeg
    18F136EA-81B2-4F19-9802-28D41CF61D1E.jpeg
    597,7 KB · Wyświetleń: 126
Jestem ciagle ostatnio głodna 🤨 teraz właśnie obieram jabłko , ale czekolada się patrzy 😭😆

Myślałam, że tylko ja tam mam... jadłam jak szalona w 6 miesiącu, później wszystko unormowało się i teraz powtórka z rozrywki.
Od soboty zjadłam prawie 2 litry lodów :p (mąż kupił na zapas, a wczoraj lewo co załapał się na ostatnią porcję :p)
Dzisiaj sprobuje nie jeśli słodyczy, mam przygotowane warzywka do chrupania, ciekawe czy wytrzymam chociaż do południa?
 
reklama
Na Borowskiej pewnie straszne tłumy. Może być kłopot z miejscem. No ale we Wrocławiu brak.miejsc nie jest niczym nowym.

Tak właśnie już są problemy z miejscami, od kiedy tylko Kliniki zamknęli. Ale z akcją porodowa muszą przyjąć, dlatego mocno liczę na to że mój młody sam się zdecyduje na wyjście w okolicach terminu 😛
 
Do góry