reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja puls nawet koło 100 miałam , wiem ze bubus kiedyś pisała o chyba 110’nawet . Wiesz co do końca jeszcze trochę Mamy , chodzi o to ze przez te ciśnienie wysokie dziecko może być niedotlenione bo jak ciśnienie skacze to dziecko raz ma tlen raz nie ma , koja koleżanka miała ciśnienie jakieś mega duże i miała cc w 30 tygodniu dziecko miało tylko kg bo często dzieci tez są mniejsze przy nadciśnieniu
Oki. Ja mialam raz nawet 120 puls.
A ile razy dziennie mierzysz? Odstawiłam tez dziś acard bo to 36 tc.i moze on tez cos pomagal?
 
reklama
A
Ja puls nawet koło 100 miałam , wiem ze bubus kiedyś pisała o chyba 110’nawet . Wiesz co do końca jeszcze trochę Mamy , chodzi o to ze przez te ciśnienie wysokie dziecko może być niedotlenione bo jak ciśnienie skacze to dziecko raz ma tlen raz nie ma , koja koleżanka miała ciśnienie jakieś mega duże i miała cc w 30 tygodniu dziecko miało tylko kg bo często dzieci tez są mniejsze przy nadciśnieniu
A jak jest niedotlenione to na ktg wyjdzie?
 
A Twoj lekarz cos mowil na to cisnienie i puls? Czy raczej na spokojnie to bierzesz?
Ja mam takie zawirowania z pracą serca, że już nie wiem co myśleć. Jak mi jest źle to i mały ma inną aktywność i widać że jemu to dokucza. Natomiast kardiologicznie jest podobno ok. Tarczyca poza tym guzkiem pracuje normalnie patrząc po wynikach. Ciągle nie znalazłam przyczyny tego wszystkiego :(
 
musza reagowac. u mojej siostry torbiel po biopsji okazała się rakiem złośliwym, ale skończyło się na wycięciu i miejscowych naświetlaniach. także myślę, że warto to sprawdzić. rak w tak młodym wieku raczej występuje rzadko, czasem te torbiele same się wchłaniają

Niestety zdarzają się nawet w młodym wieku, dlatego trzeba mieć to pod kontrolą. U mnie niewiadomo czy faktycznie przed operacja ich nie było, bo badałam się wtedy u dwóch niezależnych radiologów i w żadnym opisie nic na ten temat nie ma. Dopiero pierwsze i każde kolejne usg po operacji je wykazało.
musza reagowac. u mojej siostry torbiel po biopsji okazała się rakiem złośliwym, ale skończyło się na wycięciu i miejscowych naświetlaniach. także myślę, że warto to sprawdzić. rak w tak młodym wieku raczej występuje rzadko, czasem te torbiele same się wchłaniają
Skąd ja to znam, od miesiąca mieszkam bez drzwi wewnetrznych :p w łazience zasłona że starej pościeli.... jeszcze 2 tygodnie muszę podobno poczekać, mam nadzieje ze drzwi będą przed urodzeniem bąbla :)
A dziś 37 tc. Po miesiącu średniego samopoczucia powoli wracają siły, mam nadzieje, ze to nie objaw zbliżającego się porodu.


U mnie pierwsze dziecko, rodzice 300 km od nas, teść 450 km. Jedyne pocieszenie, że mąż pracuje zdalnie przynajmniej do końca roku.
Mama pewnie przyjedzie coś pomóc, ale nie bedziemy wisieć nad niemowlakiem w trojkę.

Trochę staram się ogarnąć zapasy, mam zamrożone buliony, kotlety warzywne, warzywne leczo i jakoś ogarniemy ten najgorszy czas :)
[/
 
U mnie bywa tak.... Różnica między tym mega wysokim a mega niskim to jakieś 5 minut.
 

Załączniki

  • IMG20200922033240.jpg
    IMG20200922033240.jpg
    613,8 KB · Wyświetleń: 41
  • IMG20200729103711.jpg
    IMG20200729103711.jpg
    642,9 KB · Wyświetleń: 40
  • IMG20200729103523.jpg
    IMG20200729103523.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 44
A
A jak jest niedotlenione to na ktg wyjdzie?
Wiesz ze nie wiem ? Kurde nie chciałam cię nastraszyć ! Dużo kobiet ma nadciśnienie , ja jak się dowiedziałam ze mam nadciśnienie to siedziałam piec nocy na forum i miałam schiza , teraz mam około 130 na 70 , pare razy w tyg jak czuje ze zaczyna mną trzepać to mam koło 150 na 80 ale jak już pisałam ważne żeby te drugie było maks 100
 
Wiesz ze nie wiem ? Kurde nie chciałam cię nastraszyć ! Dużo kobiet ma nadciśnienie , ja jak się dowiedziałam ze mam nadciśnienie to siedziałam piec nocy na forum i miałam schiza , teraz mam około 130 na 70 , pare razy w tyg jak czuje ze zaczyna mną trzepać to mam koło 150 na 80 ale jak już pisałam ważne żeby te drugie było maks 100
Właśnie teraz mierzylam i znowu mam 138/99. A ile razy dziennie mierzysz?
 
reklama
Do góry