reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
U mnie od pierwszego prenatalnego wychodzi 10 dni wcześniej termin. Trzymają się tego bo owulacja mogła być wcześniej. A że faktycznie trzy cykle przed zajściem w ciążę miałam rozregulowane to wszystko jest możliwe. Poza tym na połówkowym lekarz stwierdził, że dziecko jest nie tylko większe ale starsze niż wiek ciąży z OM.
 
Ktoś jeszcze oprócz mnie na zaplanowaną cesarkę? Właśnie dostałam skierowanie od psycho ale i tak się trochę stresuję bo czytałam ostatnio, że lekarze czasem podważają takie skierowanie od psychiatry bo w Polsce jest za duży % cesarek rocznie i WHO się burzy :/ Oczywiście już się nakręcam, że pojadę do szpitala i mi każdą rodzić naturalnie ale chyba tak nie mogą zrobić?
 
Ktoś jeszcze oprócz mnie na zaplanowaną cesarkę? Właśnie dostałam skierowanie od psycho ale i tak się trochę stresuję bo czytałam ostatnio, że lekarze czasem podważają takie skierowanie od psychiatry bo w Polsce jest za duży % cesarek rocznie i WHO się burzy :/ Oczywiście już się nakręcam, że pojadę do szpitala i mi każdą rodzić naturalnie ale chyba tak nie mogą zrobić?
Ja mam, ale od kardiologa. Innej opcji u mnie nie ma. Jeśli ty też takie zalecenia otrzymałaś, to chyba nie powinni ich podważać.


Mój też już główka do dołu od 29tc.

Dziewczyny czy w kupujecie odrazu inhalator? Warto mieć od początku?
 
Tych medycznych nie ale czytałam, że te od psychiatry czasem podważają bo traktują to jako "widzimisię" kobiet :/ A masz ustalony konkretny termin na cesarkę czy czekasz na akcję porodową i wtedy jak trafisz do szpitala to pokażesz skierowanie? Bo ja nie mam terminu, ginekolog powiedziała, że mam po prostu mieć przy sobie to skierowanie bo nie wiadomo kiedy dziecko będzie chciało wyjść...Teoretycznie termin mam na 10 listopada ale z tego co czytałam cesarkę robi się jakoś tydzień przed terminem? Mi się strasznie marzyło żeby urodził się w Dziady :D ale nie wiem czy się tak uda
 
reklama
Ktoś jeszcze oprócz mnie na zaplanowaną cesarkę? Właśnie dostałam skierowanie od psycho ale i tak się trochę stresuję bo czytałam ostatnio, że lekarze czasem podważają takie skierowanie od psychiatry bo w Polsce jest za duży % cesarek rocznie i WHO się burzy :/ Oczywiście już się nakręcam, że pojadę do szpitala i mi każdą rodzić naturalnie ale chyba tak nie mogą zrobić?
W wielu historiach porodowych czytałam, że ostateczna decyzję o CC podejmuje ordynator szpitala. Moim zdaniem powinnaś przejść się do wybranego szpitala i tam dowiedzieć się czy będą respektować takie skierowanie i ustalić termin CC.
Dziewczyny czy w kupujecie odrazu inhalator? Warto mieć od początku?
Gdyby to było moje pierwsze dziecko to nie inwestowalabym na początek w inhalator. No ale mam trójkę starszą i w razie potrzeby dokupie mini-maseczke albo końcówkę ze smoczkiem do inhalacji.
 
Do góry