reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Patrzcie nawet zdjęcie mam od przyjaciółki , dodam ze dziś to okaz zdrowia 6 letni
 

Załączniki

  • 901CADAB-114D-40E1-B0C1-BBC49720D22D.png
    901CADAB-114D-40E1-B0C1-BBC49720D22D.png
    257,1 KB · Wyświetleń: 72
Dziewczyny a jak dużo dzieci wam się różnią wymiarami na usg :)? Bo mojemu strasznie duża głową wychodzi
Ja mam na odwrót. U mnie główka wychodzi 33 Tc choć jestem w 35. Brzuszek na 35 za to noga 37. Lekarz mówi że liczy się plus minus 3 tyg i jakby większą rozbieżność była to by się można dopiero niepokoić. A generalnie od początku młodemu główka wychodziła drobna ale wszystko w normie więc absolutnie nie należy się denerwować (jasne. Jakby przyszłych matek nie znał 😄)
Ate długie nogi to po tatusiu ma. To dobrze bo już się bałam że będzie kurdupel jak ja.
No i wygląda na to że młody waży 2700.
 
Wiesz ja bym się chyba jakaś pojedyncza opinia nie przyjmowała. Pytanie kto i do czego kupował i niewygodny tzn co niewygodne. Ja może dziś zrobię w domu przymiarke.
No ja jak bym mogła to na żywo zobaczyć to pewnie już bym go zamówiła. [emoji3]
Kurcze. To jakbyś kupiła to daj znać jak tam 😄
Ja na razie się wstrzymam a jeszcze skocze do Ikei sprawdzić jak te ich uszaki. I przymierze czy na pewno będę miała gdzie go wstawic
 
Ja mam na odwrót. U mnie główka wychodzi 33 Tc choć jestem w 35. Brzuszek na 35 za to noga 37. Lekarz mówi że liczy się plus minus 3 tyg i jakby większą rozbieżność była to by się można dopiero niepokoić. A generalnie od początku młodemu główka wychodziła drobna ale wszystko w normie więc absolutnie nie należy się denerwować (jasne. Jakby przyszłych matek nie znał 😄)
Ate długie nogi to po tatusiu ma. To dobrze bo już się bałam że będzie kurdupel jak ja.
No i wygląda na to że młody waży 2700.
Dobra dzięki dziewczyny bo zwaryjowac idzie nie powinni tego usg dawać (zamartwiajacym się matkom bo tylko się doszukujemy) 😁
 
reklama
No ja masakrycznie wyglądam jak muszę podnosić lewą nogą do ubrania majtek lub rajtuz ( bo jakoś w nich lepiej się czuje niż w leginsach które na brzuchu mnie cisną i grzeją). Normalnie jak inwalidka [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Nie jesteś w tym osamotniona 😂 u mnie tez tak wygląda ubieranie majtow xD już sie nauczylam ze rzucam je na podloge, lub przytrzymuje je na tej wysokości i najpierw wkladam lewą nogę, a potem z prawa już łatwiej sobie trochę poradzić. Ostatnio mi mój luby musiał na przystanku skarpetkę na lewej nodze poprawiać, bo czulam ze mi sie pod trampkiem zssuwa, a za cholere nie dało sie schylić do niej. To samo jak mnie jednego dnia mega bolalo to sie zdziwiłam jak sie okazalo ze nie mogę podnieść tej nogi na tyle wysoko zeby wejść do wanny, stalam i przez chwilę rozkminialam jak mam sie dostać do tej durnej wanny xD... Ale to jest straszne... Tak z dnia na dzień pol sprawności odjęte... Jak żyć 🙈😅
 
Do góry