reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Rośnie smakosz 😆 a ty chyba o ile dobrze pamietam duże dziecko masz w brzuszku ? Kojarzę jak ze szpitala pisalas jak byłaś na podtrzymaniu , ze dwa tyg do przodu jest ?
No tak jakoś wychodzi. W 30tc na USG wychodziło prawie 2kg. Aż się boje co wyjdzie za tydzień 🙈 od wizyty na wadze 1,5kg więcej więc obstawiam że młody 600-800g przybrał.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a jak dużo dzieci wam się różnią wymiarami na usg :)? Bo mojemu strasznie duża głową wychodzi
 
Ostatnia edycja:
No właśnie rozważam zamówienie już od kilku tygodni i nie mam odwagi. Raz że nie wiem jak na żywo wygląda a dwa że muszę w sypialni meble poprzestawiac bo będzie na styk.
Ja w sypialni mam tylko łóżko a ono się do karmienia nie nadaje bo nie można się wygodnie oprzeć.
Ten fotel wpadł mi w oko bo ma dobra cena i regulacje oparcia.
Kurcze. Znalazłam go na allegro i jest jakaś opinia że nie jest wygodny. Cholera. Szkoda że nie można go gdzieś zobaczyć bo tak jak na zdjęciach to wygląda mega wygodnie
 
Dziewczyny a jak dużo dzieci wam się różnią wymiarami na usg :)? Bo mojemu strasznie duża głową wychodzi
Mój od początku miał mała głowę , zawsze na wykresie na dolnej granicy , według ostatniego usg głowa Urosła nagle i jest o tydzień i pare dni większa od dnia jaki powinien być . Za to brzuch mniejszy jakoś o 10 dni
 
Za to moja przyjaciółka miała usg w 36 tc i rozbieżność między brzuchem a głowa chyba aż 5 tyg , miała cc w 38 tc , dziecko proporcjonalne prawie 4 kg
 
reklama
Wiesz ja bym się chyba jakaś pojedyncza opinia nie przyjmowała. Pytanie kto i do czego kupował i niewygodny tzn co niewygodne. Ja może dziś zrobię w domu przymiarke.
No ja jak bym mogła to na żywo zobaczyć to pewnie już bym go zamówiła. [emoji3]
Kurcze. Znalazłam go na allegro i jest jakaś opinia że nie jest wygodny. Cholera. Szkoda że nie można go gdzieś zobaczyć bo tak jak na zdjęciach to wygląda mega wygodnie
 
Do góry