reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Wiesz ja bym się chyba jakaś pojedyncza opinia nie przyjmowała. Pytanie kto i do czego kupował i niewygodny tzn co niewygodne. Ja może dziś zrobię w domu przymiarke.
No ja jak bym mogła to na żywo zobaczyć to pewnie już bym go zamówiła. [emoji3]
Moja siostra zachwalała fotel uszak z Ikei do karmienia... Ja nigdy nie miałam przestrzeni na takie fotele w sypialni. Poza tym zdecydowanie wolałam karmić na leżąco :)
 
reklama
No u mnie na leżąco to tylko prawie na płasko wchodzi w rachubę. A gdyby była potrzeba butelki to takie karmienie odpada.
Moja siostra zachwalała fotel uszak z Ikei do karmienia... Ja nigdy nie miałam przestrzeni na takie fotele w sypialni. Poza tym zdecydowanie wolałam karmić na leżąco :)
 
Ja mam 33 dziś :) i wczoraj wyszło ponad 3 tygodnie różnice głowy z brzuszkiem ale znów sprawdzam bo 5 dni wcześniej byłam na usg 3 trymestru i było ok 2 tygodni i waga była 2 kg a po 5 dniach u mojego lekarza 2.4kg więc on chyba trochę za bardzo poszalał przy tych pomiarach 🙂
A komentowal jakoś te różnice? u mnie wyszło 10 dni różnicy i powiedzial, że jak przekroczy 14, to trzeba by myśleć o wcześniejszym rozwiązaniu ciąży. I nie wiem, czy przesadzał czy co
 
A komentowal jakoś te różnice? u mnie wyszło 10 dni różnicy i powiedzial, że jak przekroczy 14, to trzeba by myśleć o wcześniejszym rozwiązaniu ciąży. I nie wiem, czy przesadzał czy co
Nie nic nie mówił tylko że głową większa to mogę ją czuć bardziej że mi gdzieś tam mały uciska :) a z jakiego powodu wcześniejsze rozwiązanie?
 
reklama
Do góry