reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

Co do dolegliwości proktologiczno/ginekologicznych u mnie mam zakrzep żyły w kroczu przez co moje krocze opuchnięte okropnie. Lekarz jak zobaczył to jego mina była straszna i do obserwacji to mam. Zalecił okłady z altacytu i właśnie ten lek Cyclo 3 forte - jednak efektu nie ma...jeśli nie zmniejszy się to skończę na zastrzykach przeciwzakrzepowych. I dumam tez właśnie czy nie skonsultować tego z kimś jeszcze.
 
reklama
Dziewczyny robilyscie trzecie prenatalne ? Co głównie tam mierzą ? Czy dziecko jest wagowo i wymiarowo ok z danym tygodniem ciąży ?
Ja mam we wtorek to wtedy będę mogła napisać... Czytałam, że niektóre wady wychodzą dopiero na badaniu ok 29-30tc. Ale czytałam też, że przez to że kości są mocniej uwapnione to też mniej widać. Więc w sumie nie wiem... Ale idę 😛
 
Ja mam we wtorek to wtedy będę mogła napisać... Czytałam, że niektóre wady wychodzą dopiero na badaniu ok 29-30tc. Ale czytałam też, że przez to że kości są mocniej uwapnione to też mniej widać. Więc w sumie nie wiem... Ale idę 😛
Ooo to nie wiedziałam o tych kościach 😒 ale ze wady wyjść mogą to wiem i zawsze strach jest , ja mam w poniedziałek 😊 a jak ty się czujesz po szpitalu ? Już nie twardnieje brzuch ?
 
Ooo to nie wiedziałam o tych kościach 😒 ale ze wady wyjść mogą to wiem i zawsze strach jest , ja mam w poniedziałek 😊 a jak ty się czujesz po szpitalu ? Już nie twardnieje brzuch ?
Niestety całkiem dobrze jest tylko jak leżę :( muszę chodzić bardzo powoli i ograniczać wysiłek. Wystarczy kilka szybkich kroków i brzuch jest twardy jak skała :(
Ogólnie czuje się dobrze ale mam wrażenie że nie dotrzymam do daty porodu.
 
Niestety całkiem dobrze jest tylko jak leżę :( muszę chodzić bardzo powoli i ograniczać wysiłek. Wystarczy kilka szybkich kroków i brzuch jest twardy jak skała :(
Ogólnie czuje się dobrze ale mam wrażenie że nie dotrzymam do daty porodu.
Powiem ci ze ja tez mam twardnienia brzucha coraz częściej , tylko u mnie całkiem bezbolesne nie wiem jak u ciebie ?
 
Niestety całkiem dobrze jest tylko jak leżę :( muszę chodzić bardzo powoli i ograniczać wysiłek. Wystarczy kilka szybkich kroków i brzuch jest twardy jak skała :(
Ogólnie czuje się dobrze ale mam wrażenie że nie dotrzymam do daty porodu.
Dziewczyny bylebyśmy do 37 tc dotrwały. Ostatnio gadałam z koleżanką, też mówiła, że jej twardniał brzuch, nawet po kilku krokach, urodziła równo w 37 tc. Ja już tyle tego magnezu biorę, że mam rozwolnienie, także to też nie pomaga.
 
Dziewczyny bylebyśmy do 37 tc dotrwały. Ostatnio gadałam z koleżanką, też mówiła, że jej twardniał brzuch, nawet po kilku krokach, urodziła równo w 37 tc. Ja już tyle tego magnezu biorę, że mam rozwolnienie, także to też nie pomaga.
A ja specjalnie zrobiłam badania i poziom magnezu o potasu mam w normie. Biorę wg zaleceń rano i wieczorem po jednej tabletce Slow-mag. I nie widzę żadnej różnicy.
 
reklama
No dokładnie są tak różne przypadki , moja koleżanka totalna powsi noga jak z domu wyszła tak wracała wieczorem , z twardnieniem leżała w szpitalu pod magnezem i na wizytach nawet się nie przyznawała ze ma twardnienia , dopiero lekarz jak badał to wyczuwał , urodziła dziecko chyba w 41 tygodniu 😳
 
Do góry