reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Myślicie ze hemoroid na zewnatrz w 31 tc cos moze zaszkodzić?:/ Nic nie smaruje i nie stosuje:/
Dziecku nie zaszkodzi, w ciązy zdarzają się. Kup sobie w aptece Procto-Glyvenol w postaci maści i czopków (bez recepty, lekarz mi polecił na ostatniej wizycie, bo niestety miałam podobny problem). Plus zaleca się dużo błonnika w diecie, aby "rozluźnić" stolec
 
Dziecku nie zaszkodzi, w ciązy zdarzają się. Kup sobie w aptece Procto-Glyvenol w postaci maści i czopków (bez recepty, lekarz mi polecił na ostatniej wizycie, bo niestety miałam podobny problem). Plus zaleca się dużo błonnika w diecie, aby "rozluźnić" stolec
A samo tez moze zniknac? Bo ja nigdy nie mialam:/ Jakos mnie to bardzo nie boli tylko czuje taki dyskomfort.
 
Szczerze, to nie wiem, czy samo zniknie, chyba nie, ale głowy nie dam uciąć, bo też pierwszy raz się z nim spotkałam 😕 Ale choćby ze względu na ten dyskomfort warto coś zadziałać, mówię Ci, kup ten procto-glyvenol - czopek i krem stosujesz jednoczesnie, a zauważysz, że po paru dniach zniknie, a przynajmniej znacznie się zmniejszy
 
czy któraś z Was ma wskazaną wizytę u okulisty przed porodem? nie wiecie, czy na nfz mi przeprowadzą kwalifikacje do porodu sn, czy tam nie mają w ogóle takiego sprzętu?
 
Dziecku nie zaszkodzi ale Tobie będzie sprawiał dyskomfort.
Jeśli nie jest bardzo bolesny i nie ma w nim zakrzepu to można leczyc w domu ( jeśli jest zakrzep potrzebny jest chirurg). Z leków procto glivenol do smarowania. I sztyft criorectum.
Poza tym trzeba dbać o higienę jeszcze bardziej podmywac się i nie mieć zaparc
Myślicie ze hemoroid na zewnatrz w 31 tc cos moze zaszkodzić?:/ Nic nie smaruje i nie stosuje:/
 
A czy kupujecie nebulizator ? I jaki aspirator do nosa polecacie ?
Nebulizator tak, bo przydaje się przy infekcjach górnych dróg oddechowych. Aspirator najlepszy to chyba katarek ale do odkurzacza.

Czy któraś z Was ma doświadczenie z chorobami tarczycy? Odebrałam wyniki - w nawiasach normy dla III trym ciąży.
TSH - 0,155 (0,1-2,65)
FT3 - 2,83 (2,00-3,52)
FT4 - 0,90 (0,70-1,48)
Anty-TPO - 7,91 (0,00-5,61)
Muszę chyba znaleźć endokrynologa....
 
reklama
Nebulizator tak, bo przydaje się przy infekcjach górnych dróg oddechowych. Aspirator najlepszy to chyba katarek ale do odkurzacza.

Czy któraś z Was ma doświadczenie z chorobami tarczycy? Odebrałam wyniki - w nawiasach normy dla III trym ciąży.
TSH - 0,155 (0,1-2,65)
FT3 - 2,83 (2,00-3,52)
FT4 - 0,90 (0,70-1,48)
Anty-TPO - 7,91 (0,00-5,61)
Muszę chyba znaleźć endokrynologa....

Wybierz się pewnie i znajdź takiego co ma usg, żeby zobaczył - może Hashimoto u Ciebie się zaczyna.
 
Do góry