reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja jeszcze nadciśnienia nie mam.. jeszcze 😁 już czasami śmiać mi się chce ile tych nowych chorób się do mnie przyplątuje.. xd
A od którego tygodnia miałaś wykryte nadciśnienie?

Ja jestem obecnie w 26+3, czy któraś z Was w podobnym okresie miewa twardnienia i takie rozpierania brzucha?
Bo ciekawa jestem czy ja tak mam i to mi skrada szyjkę czy osoby bez problemów niż szyjka też mają takie dolegliwości ;)
Mi twardnieje brzuch od 19 tc, ale punktowo czuje twarde miejsca, żeby cała macica to raczej sporadycznie. Biore luteine i Magne b6 x 4 dziennie. Nie wiem czy mi się szyjka skraca, bo w 19 tc badał mnie jeden lekarz i mówił, że szyjka ma 4 cm, dziś badał mnie jeszcze inny lekarz i była 3 cm, więc albo skróciła się w ciągu 7 tygodni o 1 cm, albo co lakarz to inny pomiar. Też nie wiem co z łozyskiem, na 2 prenatalnych było niby wysoko na przedniej ścianie, dziś mi mówili, że jest na przedniej ścianie, ale nisko. Czy mogło opaść?
 
Mi twardnieje brzuch od 19 tc, ale punktowo czuje twarde miejsca, żeby cała macica to raczej sporadycznie. Biore luteine i Magne b6 x 4 dziennie. Nie wiem czy mi się szyjka skraca, bo w 19 tc badał mnie jeden lekarz i mówił, że szyjka ma 4 cm, dziś badał mnie jeszcze inny lekarz i była 3 cm, więc albo skróciła się w ciągu 7 tygodni o 1 cm, albo co lakarz to inny pomiar. Też nie wiem co z łozyskiem, na 2 prenatalnych było niby wysoko na przedniej ścianie, dziś mi mówili, że jest na przedniej ścianie, ale nisko. Czy mogło opaść?
Mi też bardziej punktowo jakiś guz wyjdzie np. albo czujr, takie mrowienie w środku jakby mi rozpierało brzuch i wtedy takie napięcie i to właśnie na KTG było.
Z tym łożyskiem to też nie wiem, bo ja na pierwszych prenatalnych w 13tc mam na przedniej ścianie wysoko, a kolejnych w 22tc już na tylnej ścianie 😁 co wydawałoby mi się niemożliwe, ale tak mam zapisane :D
 
reklama
Do góry