reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama

Załączniki

  • wyniki 2.png
    wyniki 2.png
    18,2 KB · Wyświetleń: 77
Mi się dzisiaj znowu termin oddalił o pare dni , a połowy listopada zrobiła się końcówka , a liczyłam ze może już w październiku się zobaczymy 😒 no nic się nie zrobi ☺️Mój dziś ważył koło kg , 28 tc ☺️ Muszę tez liczyć ruchy , 10 na dobę
 
Mi się dzisiaj znowu termin oddalił o pare dni , a połowy listopada zrobiła się końcówka , a liczyłam ze może już w październiku się zobaczymy 😒 no nic się nie zrobi ☺️Mój dziś ważył koło kg , 28 tc ☺️ Muszę tez liczyć ruchy , 10 na dobę
To mój ginekolog jak narazie nic mi nie mówił o zmianie terminu, bo twierdzi, że z pierwszych prenatalnych co miałam w 13tc się najpewniej trzyma i tak do tej pory mam. A u Ciebie jak to wygląda? Co wizytę ci jakiś to modyfikuje? U mnie 26+4 dzisiaj i mały około 920g
 
reklama
To mój ginekolog jak narazie nic mi nie mówił o zmianie terminu, bo twierdzi, że z pierwszych prenatalnych co miałam w 13tc się najpewniej trzyma i tak do tej pory mam. A u Ciebie jak to wygląda? Co wizytę ci jakiś to modyfikuje? U mnie 26+4 dzisiaj i mały około 920g
Mój też mówi że się trzymamy terminu z 1 prenatalnych. Z tym że mi w druga stronę, wychodzi wcześniejszy termin na kolejnych badaniach
 
Do góry