reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dziś byłam na wizycie. Z małą wszystko w porządku. Waży około 620g. Zdjęcia znów nie dała zrobić. Pozakładała rączki na twarz i nawet nogi na głowę 😂😂 dobrze wygimnastykowana 😂
24+3 lekarz mówił że duża raczej się nie urodzi bo i ja ogólnie nie jestem dużych rozmiarów 😊 ale zapewniał że wszystko jest w porządku i z tego się cieszę 😊
Hehe, moja też się nie pokazała, a nogę miała za głowę założoną. Też podobna waga, bo 550 g w 23+0 :-) Ale wg USG wymiary dobre jak na ten dzień :-)
 
Dziś byłam na wizycie. Z małą wszystko w porządku. Waży około 620g. Zdjęcia znów nie dała zrobić. Pozakładała rączki na twarz i nawet nogi na głowę 😂😂 dobrze wygimnastykowana 😂
Moja mała też zawsze zasłania twarz rączkami 😉 do tego stopnia że wszystkie zdjęcia wyglądają mega podobnie. W poniedziałek wizyta może wkoncu pokaże buźkę 😍
 
Moja mała też zawsze zasłania twarz rączkami 😉 do tego stopnia że wszystkie zdjęcia wyglądają mega podobnie. W poniedziałek wizyta może wkoncu pokaże buźkę 😍
Mam nadzieję że uda Ci się zobaczyć buzię swojej pociechy 😊
Moja już druga wizytę jest uparta i nie da zrobić zdjęcia. Przez chwilę widziałam tylko z profilu i to lekarz się śmiał że chyba ją obudził bo tak jak by ziewała 😂
 
Mam nadzieję że uda Ci się zobaczyć buzię swojej pociechy 😊
Moja już druga wizytę jest uparta i nie da zrobić zdjęcia. Przez chwilę widziałam tylko z profilu i to lekarz się śmiał że chyba ją obudził bo tak jak by ziewała 😂
U mnie mlody tez nie chciał sie pokazac 2 wizyty z rzędu, mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu zobaczę twarz i bedzie jakies super zdjecie na pamiątkę. Kurde, pewnie dostanę opieprz od mojej gin za moją wagę... plus 10 kg a to dopiero 25+5 :p
 
U mnie mlody tez nie chciał sie pokazac 2 wizyty z rzędu, mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu zobaczę twarz i bedzie jakies super zdjecie na pamiątkę. Kurde, pewnie dostanę opieprz od mojej gin za moją wagę... plus 10 kg a to dopiero 25+5 :p
Miejmy nadzieję że tym razem się uda i pokaże Ci buzię 😊
Nie dostaniesz, będzie dobrze.
Ja martwiłam się ze za mało bo przytylam okolo 4kg ale z mała wszystko ok więc sie cieszę 😊
 
U mnie mlody tez nie chciał sie pokazac 2 wizyty z rzędu, mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu zobaczę twarz i bedzie jakies super zdjecie na pamiątkę. Kurde, pewnie dostanę opieprz od mojej gin za moją wagę... plus 10 kg a to dopiero 25+5 :p
Ja myśle, że waga jest ok. Jak mialam w 19 tyg - 4 kg na plusie, to diabetolog mówiła, że mało. Teraz 23 i mam 6,5 na plusie,do 26 może będę mieć tyle, co Ty, a wcale nie jem jakoś dużo.
 
U mnie w 24tc to mala miała coś kolo 700-800g [emoji14] aktualnie mam 26tc i 7kg na plusie. Dwa kg więcej niż w pierwszej ciąży. Ogólnie już myslalam ze pojawił się pierwszy rozstep, ale chyba jednak nie, bo zaczęłam więcej kremowac i zbledlo? zbladlo? [emoji14]
 
Z tego co czytałam smarowanie się jakimiś specjalnymi balsamami nie pomoże jesli ma sie predyspozycję do rozstepów. U mnie tez ani jednego póki co :D
Mozna powiedzieć, ze mam książkową ciążę, czuje sie dobrze i funkcjonuje normalnie, tylko cały czas mam takie obawy, ze nagle bach coś się wydarzy i coś bedzie nie tak. Nie mogę pozbyć sie tego strachu.... a jak tam u Was?
 
reklama
Z tego co czytałam smarowanie się jakimiś specjalnymi balsamami nie pomoże jesli ma sie predyspozycję do rozstepów. U mnie tez ani jednego póki co :D
Mozna powiedzieć, ze mam książkową ciążę, czuje sie dobrze i funkcjonuje normalnie, tylko cały czas mam takie obawy, ze nagle bach coś się wydarzy i coś bedzie nie tak. Nie mogę pozbyć sie tego strachu.... a jak tam u Was?
Ja mam dokładnie identyczne myśli , wieczorem kładę się spać szczęśliwa i normalna , a budzę się z przerażeniem 🙈
 
Do góry